Najgorsze cytaty roku, czyli głupota nie boli!

Nie od dziś wiadomo, że lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Niestety nie wszystkie gwiazdy wzięły sobie to do serca. Efekt? Nasz ranking najgłupszych cytatów roku.

 

Britney Spears o karze śmierci:


Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość!


Przyszłość? Britney chyba wierzy w życie pozagrobowe.

 


Jola Rutowicz o swoim fenomenie:


Na swój sposób jestem jakimś tam fenomenem. Fenomenem siebie, tego, że jestem w jakiś sposób inna i świetnie się w tym odnajduję.

i oszałamiającej urodzie:

Ogólnie to jestem piękna!

Nie wierzycie?

 


Kto oglądał show "Nowożeńcy" na MTV wie, że Jessica Simpson nie należy do zbyt bystrych osób. Oto dowód:


Czy to jest kurczak czy ryba? Wiem, że to jest tuńczyk, ale czy to jest kurczak?


Wypowiedzi Simpson nigdy za wiele. Oto jej kolejna mądra myśl:


Nie jestem żadną anorektyczką. Pochodzę z Teksasu. Czy ludzie w Teksasie w ogóle chorują na anoreksję? Osobiście nie znam żadnego przypadku.

 

 

Na świecie są dwie rzeczy pewne. Śmierć i podatki. Wie o tym każdy. Nawet Tola Szlagowska. W jednym z wywiadów Tola opowiedziała o swoich filozoficznych przemyśleniach na temat śmierci:


Dla mnie to wcale nie jest mroczne, dla mnie śmierć po prostu istnieje, tak samo jak na przykład miłość. Jak o tym pamiętam, jest mi łatwiej, przestaję się dołować i myślę: "wake up, leave the shit behind...", i po prostu wystarczy coś zrobić, żeby było fajnie, zrobić to, czego się naprawdę chce i o czym się marzy.


Jaka ta Tola bystra! 16-lat i taka wiedza! Już teraz wiemy jak radzić sobie z uciążliwymi myślami o nieuchronnej śmierci. Dzięki!

 


Zespół Pectus za sprawą piosenki "To co chciałbym Ci dać" wygrał konkurs na festiwalu w Sopocie. Autor piosenki dla swojej ukochanej zrobi wszystko. Dosłownie. Odda jej swoją wolność, swoje niebo i swoje oczy!


Zamykam oczy, które tak chciałbym Ci dać. Zabierz mnie proszę, tam gdzie nie kończy się świat.


Co autor miał na myśli pisząc - "tam gdzie nie kończy się świat"? Czyli gdzie? My chyba jesteśmy za mało kumaci...

 


Gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger postanowił podjąć kontrowersyjny temat małżeństw homoseksualnych. To prawdziwy dyplomata!


Myślę, że małżeństwa homoseksualne powinny być zawierane pomiędzy mężczyzną a kobietą.

 


Jola Rutowicz o rozbieranych sesjach zdjęciowych. Tylko krowa nie zmienia zdania...


Nie wyobrażałabym sobie siebie gdzieś tam na okładce jakiegokolwiek magazynu, mnie nago, i faceta gdzieś tam stojącego na boku, pijaka w parku, który gdzieś tam wali sobie konia patrząc na moje zdjęcia, to jest ohydne słuchajcie. Ale pełno lasek to robi ogólnie dla kasy, bo chce się wybić. Neguję to absolutnie, jestem przeciwna.


Jak wytłumaczyć fakt, że Jola wzięła jednak udział w sesji rozbieranej? Chciała się wybić i zarobić kasę. O pijaku nawet już nie chcemy myśleć.

 Lech Kaczyński pojechał na Euro2008. Jeden mecz, dwie wpadki. To już nawet nasi piłkarze grali lepiej, niż prezydent się zachowywał. Te złe trzymanie flagi i mylenie nazwisk bohaterów polskiej reprezentacji. Proponujemy się trochę doszkolić.


Roker Perejro, ale dobry był także nasz bramkarz Artur Borubar!

 

 


Szymon Wydra wziął się za pisanie tekstów piosenek. No cóż, do Jacka Cygana to mu jeszcze trochę brakuje...


Muszę żyć życiem towarzyskim.

 


Gosia Andrzejewicz do Tomka Jacykowa. My znów nie kumamy, o co w tym chodzi...


Tomku, słyszałam, że jesteś kiepskim stylistą, ale nie martw się, mam znajomości w Bytomiu, załatwię ci pracę w oczyszczalni ścieków.

 


Ewa Minge o swoim pochodzeniu:


Wzięłam się z kosmosu. Naprawdę. Na studiach miałem przydomek E.T, chociaż nikomu nie mówiłam o swoim pochodzeniu. Do dzisiaj w nie wierzę.

 


Edyta Zając o tym jak zdobyła pracę w telewizji.


Uważam, że zasłużyłam swoimi umiejętnościami na tę pracę i jedyną osobą, której jestem wdzięczna, jest pani Jolanta Borowiec, dyrektor kanału Polsat Cafe.

 


Na koniec zostawiliśmy najlepszy cytat. Naszym zdaniem nie wymaga on komentarza.


Nie jestem głupia - Paris Hilton

 

 

Więcej o:
Komentarze (141)
Najgorsze cytaty roku, czyli głupota nie boli!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 36

  ludzie niech się schowa Schwarzenegger, Hilton czy prezydent. Rutowicz to geniusz najgłupszych wypowiedzi, właściwie co usta otworzy to można w ciemno cytować. np na pytanie dziennikarza czym się Jolu zajmujesz odpowiada ogólnie to ja śpię, do Gulczasa który chce sobie sprowadzić motor z Anglii, Jola radzi- tylko uważaj bo tam kierownica jest z drugiej strony, a siedzą paszczury i nawalają w klawiaturę? przecież to jej ,o nas. po prostu nie ma takiej opcji żeby ktoś na świecie przebił naszą mistrzynię, Jola rypie na pierwsze miejsce cokolwiek to znaczy. Acha i najlepsze jestem dziewicą mówi ta ubrana jak specjalistyczna prostytutka najbardziej żenująca kłamczucha świata

 • patsy

  Oceniono 37 razy 27

  najsmieszniejsza jest rutowicz, szkaradna jak noc listopadowa, kosmicznie glupia, popisowa ignorantka, niczego nie umie a wszedzie jej pelno.

 • zenkosuzuki

  Oceniono 38 razy 26

  Wszystkie cudowne a najcudowniejszy jest nasz pan prezygent!

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 25

  Zapomnieliście że Jolanta myślała że równik przebiega przez Polskę a człowiek ma dwie wątroby:/

 • wisieneczka36

  Oceniono 38 razy 24

  Jolka Rutowicz: "Ogólnie to jestem piękna!"
  Ja: Ciekawe, z której strony!

 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 21

  Wpadką niestety są też wasze "artykuły". Nawet tutaj, w tym prześmiewczym, pełno błędów (ortograficznych i stylistycznych). Przyganiał kocioł garnkowi.
  Nie macie tam jakiegoś korektora po studiach???

 • patsy

  Oceniono 25 razy 21

  najsmieszniejsza jest rutowicz, szkaradna jak noc listopadowa, kosmicznie glupia, popisowa ignorantka, niczego nie umie a wszedzie jej pelno.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 20

  Paris wymiata xDD!! Ona jest z cytatami THE BEST :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 18

  Szwarceneger kładzie wszystkich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX