Artur Chamski wkracza dziś na polski rynek muzyczny! [WIDEO]

Chamski nagrał maxisingel.
Chamski wkracza na rynek Od poniedziałku w sklepach muzycznych można kupić maxisingel aktora. Od poniedziałku w sklepach muzycznych można nabyć maxisingel nagrany przez Artura Chamskiego, zwycięzcę programu "Jak oni śpiewają". Artur Chamski za zwycięstwo w programie "Jak oni śpiewają" otrzymał nowiutkiego seata oraz kontrakt płytowy. Jego solowy album ukaże się dopiero w przyszłym roku, ale już od poniedziałku w sklepach muzycznych można nabyć maxisingel z trzema utworami aktora. Na płycie znajdują się dwa utwory wykonane przez niego w polsatowskim show - "Na jednaj z dzikich plaż" i "Ai no corrida". Artur Chamski nagrał też premierowy utwór "Kilka słów", który specjalnie dla niego napisał Paweł Rurak-Sokal. - Pracowaliśmy bardzo szybko. Nie było czasu na refleksje, zdecydowałem się na interpretacje zaproponowane przez Pawła. Generalnie jestem zadowolony z efektu, choć nie jest to w 100% stylistyka, w której chciałbym się poruszać w przyszłości . "Kilka słów" to miła ballada, zaśpiewałem w niej kilka słów i kilka dźwięków od siebie. Mam nadzieje, ze piosenka spodoba się ludziom - powiedział Artur Chamski. Z kolei Paweł Rurak-Sokal zaznaczył, że jest zadowolony z efektów swojej pracy z Arturem, zwłaszcza że utwór nagrali w ciągu jednego dnia. Teraz Chamski spokojnie może przygotowywać się do zabawy sylwestrowej. Jak podaje "Fakt", planował spędzić sylwestra w Bombaju, ale przestraszył się terrorystów. W tych ciężkich czasach kompletnie mu się nie dziwimy.

 

Artur Chamski za zwycięstwo w programie "Jak oni śpiewają" otrzymał nowiutkiego seata oraz kontrakt płytowy. Jego solowy album ukaże się dopiero w przyszłym roku, ale już dzisiaj w sklepach muzycznych można nabyć maxisingel z trzema utworami aktora. Na płycie znajdują się dwa utwory wykonane przez niego w polsatowskim show - "Na jednaj z dzikich plaż" i "Ai no corrida". Artur Chamski nagrał też premierowy utwór "Kilka słów", który specjalnie dla niego napisał Paweł Rurak-Sokal.

Pracowaliśmy bardzo szybko. Nie było czasu na refleksje, zdecydowałem się na interpretacje zaproponowane przez Pawła. Generalnie jestem zadowolony z efektu, choć nie jest to w 100% stylistyka, w której chciałbym się poruszać w przyszłości . "Kilka słów" to miła ballada, zaśpiewałem w niej kilka słów i kilka dźwięków od siebie. Mam nadzieje, ze piosenka spodoba się ludziom - powiedział Artur Chamski.


Z kolei Paweł Rurak-Sokal zaznaczył, że jest zadowolony z efektów swojej pracy z Arturem, zwłaszcza dlatego, że utwór nagrali w ciągu jednego dnia. Teraz Chamski spokojnie może przygotowywać się do zabawy sylwestrowej. Jak podaje "Fakt", planował spędzić sylwestra w Bombaju, ale przestraszył się terrorystów. W tych ciężkich czasach kompletnie mu się nie dziwimy.

 

 

Artur Chamski już wydał płytę?