Co się dzieje z Katie Holmes?

Aktorka jest tak przemęczona, że nawet przestała o siebie dbać.
Wymęczona Katie Co się dzieje z Katie Holmes? Ostatnio sfotografowano Kate Holmes wychodzącą z teatru - wyglądała na wychudzoną i zmęczoną. Tom Cruise pewnie triumfuje, bo nie chciał, żeby żona pracowała Aktorka jest tak przemęczona, że nawet przestała o siebie dbać. Tom Cruise długo odradzał swojej żonie Katie Holmes przyjęcie pracy na Broadwayu. Aktor uważał, że żona powinna opiekować się Suri, a nie grać po kilka spektakli w tygodniu. Jednak Katie ani myślała słuchać jego dobrych rad i teraz chyba żałuje swojej decyzji. Tom z wielką satysfakcją powie jej zapewne - "a nie mówiłem?". Dlaczego? Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Kate wychodzącą z teatru. Aktorka wyglądała na wychudzoną i zmęczoną. Jej wygląd rzeczywiście wywołuje niepokój o jej zdrowie. Jak zauważył "Daily Mail", na wargach aktorki widać było pokryte strupami pozostałości po opryszczce, a na stopach pęcherze. W opiece nad córką Katie Holmes nie może liczyć na Toma, ponieważ jej mąż promuje obecnie po świecie swój nowy film. Chciała męża gwiazdora, to teraz ma.

 

Tom Cruise długo odradzał swojej żonie Katie Holmes przyjęcie pracy na Broadwayu. Aktor uważał, że żona powinna opiekować się Suri, a nie grać po kilka spektakli w tygodniu. Jednak Katieani myślała słuchać jego dobrych rad i teraz chyba żałuje swojej decyzji. Tom z wielką satysfakcją powie jej zapewne - "a nie mówiłem". Dlaczego? Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Kate wychodzącą z teatru. Aktorka wyglądała na wychudzoną i zmęczoną. Jej wygląd rzeczywiście wywołuje niepokój o jej zdrowie.

 

Jak zauważył "Daily mail", na wargach aktorki widać było pokryte strupami pozostałości po opryszczce, a na stopach pęcherze. W opiece nad córką Katie Holmes nie może liczyć na Toma, ponieważ jej mąż promuje obecnie po świecie swój nowy film. Chciała męża gwiazdora, to teraz ma.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (42)
Co się dzieje z Katie Holmes?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 25

  typowy meski szowinista- on to se moze latac po swiecie i film promowac, ona powinna w domu z bachorem siedziec i zapomniec o karierze. stary dziad. szkoda mlodej dziewczyny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  rzuć to wszystko kobieto, męża też i zacznij w końcu dbać o siebie ,dobrze ci radzę

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Pamietam jaka byla zawsze zadbana elegancka ale przede wszystkim chyba szczesliwsza niz teraz :/ wiecznie usmiechnieta. Szkoda mi Jej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Matko jak ona wyglada co Tom z nia zrobił a była taką młoda piekną dziewczyna szkoda jej;(

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Nie róbcie afery. Zwykła dziewczyna bez makijażu. Teraz widzicie jak wyglądają te gwiazdki bez perfekcyjnej tapety.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  A może po prostu jest chora? Damska część redakcji Plotka zawsze wygląda tip-top?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Ludzie!Trochę współczucia!Jutro Wigilia a wy,narodzie katolików wylewacie swoje kompleksy gdzie się da,bo jesteście anonimowi.Hołota tak się zachowuje!!!Zastanówcie się nad sobą,bo żal d__ę ściska,że żyje się w takim kraju z takimi wstrętnymi polaczkami!Wesołych Świąt nieżyczliwe brudasy,chrześcijanie,matki i ojcowie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ona poprostu tak wygląda be makijażu(pomijając rane na ustach ). Jak by ją bił czy coś odeszła by chyba, że taka głupia jest...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  szkoda mi jej... [biedna]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX