Co się dzieje z Katie Holmes?

Aktorka jest tak przemęczona, że nawet przestała o siebie dbać.
Wymęczona Katie Co się dzieje z Katie Holmes? Ostatnio sfotografowano Kate Holmes wychodzącą z teatru - wyglądała na wychudzoną i zmęczoną. Tom Cruise pewnie triumfuje, bo nie chciał, żeby żona pracowała Aktorka jest tak przemęczona, że nawet przestała o siebie dbać. Tom Cruise długo odradzał swojej żonie Katie Holmes przyjęcie pracy na Broadwayu. Aktor uważał, że żona powinna opiekować się Suri, a nie grać po kilka spektakli w tygodniu. Jednak Katie ani myślała słuchać jego dobrych rad i teraz chyba żałuje swojej decyzji. Tom z wielką satysfakcją powie jej zapewne - "a nie mówiłem?". Dlaczego? Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Kate wychodzącą z teatru. Aktorka wyglądała na wychudzoną i zmęczoną. Jej wygląd rzeczywiście wywołuje niepokój o jej zdrowie. Jak zauważył "Daily Mail", na wargach aktorki widać było pokryte strupami pozostałości po opryszczce, a na stopach pęcherze. W opiece nad córką Katie Holmes nie może liczyć na Toma, ponieważ jej mąż promuje obecnie po świecie swój nowy film. Chciała męża gwiazdora, to teraz ma.

 

Tom Cruise długo odradzał swojej żonie Katie Holmes przyjęcie pracy na Broadwayu. Aktor uważał, że żona powinna opiekować się Suri, a nie grać po kilka spektakli w tygodniu. Jednak Katieani myślała słuchać jego dobrych rad i teraz chyba żałuje swojej decyzji. Tom z wielką satysfakcją powie jej zapewne - "a nie mówiłem". Dlaczego? Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Kate wychodzącą z teatru. Aktorka wyglądała na wychudzoną i zmęczoną. Jej wygląd rzeczywiście wywołuje niepokój o jej zdrowie.

 

Jak zauważył "Daily mail", na wargach aktorki widać było pokryte strupami pozostałości po opryszczce, a na stopach pęcherze. W opiece nad córką Katie Holmes nie może liczyć na Toma, ponieważ jej mąż promuje obecnie po świecie swój nowy film. Chciała męża gwiazdora, to teraz ma.