Hanna i Tomasz Lis zostaną bez pracy?

Tomasz Lis może wylądować na bruku - donosi "Fakt"!

 

Czarne chmury zawisły nad Lisami. Najpierw pod nieobecność Hanny Lis, szefowie "Wiadomości" odsunęli ją na czas nieokreślony od prowadzenia serwisu. Teraz niepewna jest również przyszłość Tomasza Lisa w Dwójce. Tym razem nawet prezes Urbańskim im nie pomoże, bo sam ma problemy.

 

TVP będzie jednak ciężko pozbyć się Lisa. Dlaczego? Pod względem oglądalności "Tomasz Lis na żywo" bije na głowę inne programy publicystyczne. Ale i na to są sposoby. TVP postanowiło w trakcie trwania programu Lisa puszczać na Jedynce serię filmów o Bondzie, które zawsze cieszyły się wielką popularnością. Jak słusznie zauważył "Fakt" najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że to Dwójka zaczęła emitować te filmy.

 

Jeśli przez Bonda, Lisowi spadnie oglądalność, władze będą miały powód do zwolnienia go. A co z Hanną Lis? Jak głosi plotka, jeszcze w tym tygodniu zarząd TVP podejmie decyzję co do całkowitego zwolnienia jej z funkcji prowadzącej serwisu. TVP będzie musiało zapłacić im gigantyczne odszkodowania za zerwanie kontraktów i jeszcze zatrudnić nowe osoby. Za wszystko zapłacimy z abonamentu.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

TVP uknuło spisek przeciwko Hannie Lis?

 

Dostanie milion złotych odszkodowania

 

Hanna Lis odsunięta od prowadzenia Wiadomości