Michał Koterski jednak dostał robotę

Misiek wraca do show-biznesu - donosi "Party".
Koterski dostał pracę! Misiek wraca do show-biznesu - donosi "Party". Była menadżerka Miśka Koterskiego zdradziła, że Michał od dłuższego czasu przygotowuje się do roli w nowym filmie. Zdjęcia rozpoczną się wkrótce w Warszawie. Kariera telewizyjna Michała Koterskiego zaczęła się równie szybko, jak się skończyła. Michał w tym samym czasie stracił pracę i został porzucony przez dziewczynę. Na własnej skórze odczuł, jak łatwo jest zaprzepaścić wielką szansę, jaką dostało się od losu. Utrzymać się na szczycie jest równie ciężko, jak odbić się od dna. Czy uda się to Miśkowi? W rozmowie z "Party" była menadżerka i narzeczona Koterskiego Beata Sadurska zdradziła, że Michał od dłuższego czasu przygotowuje się do roli w filmie, do którego zdjęcia rozpoczną się lada dzień w Warszawie. Beata potwierdziła też, że wciąż widuje się z Koterskim. - Na pewno nie jest między nami tak jak kiedyś, ale jesteśmy w kontakcie i kiedy Misiek jest w Warszawie, spotykamy się na kawie - mówi "Party" Beata. Kto wie, może gdy Misiek odbuduje swoją pozycję w show-biznesie, to i jego sprawy prywatne się ułożą? Pytanie tylko, czy ktokolwiek ma ochotę go jeszcze oglądać?

 

 Kariera telewizyjna Michała Koterskiego zaczęła się równie szybko jak i skończyła. Michał w tym samym czasie stracił pracę i został porzucony przez dziewczynę. Na własnej skórze odczuł, jak łatwo jest zaprzepaścić wielką szansę, jaką dostało się od losu. Utrzymać się na szczycie jest równie ciężko, jak odbić się od dna. Czy to uda się Miśkowi?

 

W rozmowie z "Party" była menadżerka i narzeczona Koterskiego, Beata Sadurska, zdradziła, że Michał od dłuższego czasu przygotowuje się do roli w filmie, zdjęcia do którego rozpoczną się lada dzień w Warszawie. Beata potwierdziła też, że wciąż widuje się z Koterskim.

Na pewno nie jest między nami tak jak kiedyś, ale jesteśmy w kontakcie i kiedy Misiek jest w Warszawie, spotykamy się na kawie - mówi "Party" Beata.

Kto wie może jak Misiek odbuduje swoją pozycję w show-biznesie to i jego sprawy prywatne się ułożą? Pytanie tylko, czy ktokolwiek ma ochotę go jeszcze oglądać...

 

 

Definicja gwiazdy wg Miśka Koterskiego