Tomasz Lubert w "Mam talent" znalazł następczynie Dody!

Paulina Lenda wpadła mu w oko.
Paulina Lenda nową Dodą Paulina Lenda wpadła w oko Tomaszowi Lubertowi. Paulina Lenda, uczestniczka programu "Mam talent" podjęła współpracę z Tomaszem Lubertem. Para nagrała już demo, lecz zostało odrzucone przez wytwórnię płytową. Paulina Lenda to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu "Mam talent". Dziewczyna śpiewająco przeszła przez castingi i półfinał show, aż doszła do finału. Programu nie udało jej się wygrać, ale i tak zdobyła wielką popularność. Nie zaszkodziły jej nawet szkalujące plotki, których nawet nie warto przytaczać. Zamieszanie wokół 15-letniej Pauliny spowodowało, że zainteresował się nią jeden z najbardziej znanych w Polsce kompozytorów oraz odkrywców talentów Tomasz Lubert. Jak dowiedział się Plotek, lider zespołu Video i założyciel Virgin rozpoczął z Lendą współpracę. Paulina nagrała już z Tomkiem demo, które według naszych źródeł zostało odrzucone przez jedną z wytwórni płytowych. Lubert przyzwyczaił się do tego, że komponuje proste, lekkie kawałki, które szybko spadają w ucho. Czarny głos Lendy zupełnie na pasuje do takich klimatów. Para nie zniechęciła się jednak i nadal chce razem pracować.

 

Paulina Lenda to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu "Mam talent". Dziewczyna śpiewająco przeszła przez castingi i półfinał show, aż doszła do finału. Programu nie udało jej się wygrać, ale i tak zdobyła wielką popularność. Nie zaszkodziły jej nawet szkalujące plotki, których nawet nie warto przytaczać. Zamieszanie wokół 15-letniej Pauliny spowodowało, że zainteresował się nią jeden z najbardziej znanych w Polsce kompozytorów oraz odkrywców talentów Tomasz Lubert.

 Jak dowiedział się Plotek, lider zespołu Video i założycie Virgin rozpoczął z Lendą współpracę. Paulina nagrała już z Tomkiem demo, które według naszych źródeł zostało odrzucone przez jedną z wytwórni płytowych.Lubert przyzwyczaił się do tego, że komponuje proste, lekkie kawałki, które szybko spadają w ucho. Czarny głos Lendy zupełnie na pasuje do takich klimatów. Para nie zniechęciła się jednak i nadal chce razem pracować.

 

Wróżycie tej dziewczynie sukces?