Chamskiemu sodówka uderzyła do głowy?!

Wystarczyło, że wygrał program "JOŚ" i już poczuł się gwiazdą - pisze Fakt.
Chamski wyda płytę Wystarczyło, że wygrał program "JOŚ" i już poczuł się gwiazdą - pisze Fakt. Artur Chamski, zanim wystąpił w show Polsatu, był mało znanym polskim aktorem, występował w teatrze Buffo. Teraz przygotowuje się do nagrania solowej płyty. Artur Chamski, zanim wystąpił w show Polsatu, był mało znanym polskim aktorem. Częściej niż na małym ekranie można go było spotkać w teatrze Buffo. Obecnie aktor przygotowuje się do nagrania swojej pierwszej solowej płyty. Młodzi artyści przeważnie w takich momentach liczą na wsparcie starszych kolegów, z którymi chętnie śpiewają duety. Ale nie Artur - on na płycie chce zaśpiewać sam! Nie interesuje go nawet duet z Violettą Villas, z którą zresztą zaśpiewał w programie Polsatu. Fakt zasugerował mu, że kolejny duet z Villas może być dobrą promocją. Co Artur na to? Dla kogo? Dla mnie czy dla pani Violetty? - pyta Chamski. Obecnie Villas nie jest na szczycie, ale przed laty była wielką artystką, którą wielbiły tłumy. Arturze módl się o to, żebyś osiągnął przynajmniej połowę tego, co osiągnęła Villas.

 

Artur Chamski, zanim wystąpił w show Polsatu, był mało znanym polskim aktorem. Częściej niż na małym ekranie można go było spotkać w teatrze Buffo. Obecnie aktor przygotowuje się do nagrania swojej pierwszej solowej płyty.

 

 

Młodzi artyści przeważnie w takich momentach liczą na wsparcie starszych kolegów, z którymi chętnie śpiewają duety. Ale nie Artur - on na płycie chce zaśpiewać sam! Nie interesuje go nawet duet z Violettą Villas, z którą zresztą zaśpiewał w programie Polsatu. Fakt zasugerował mu, że kolejny duet z Villas może być dobrą promocją. Co Artur na to?

Dla kogo? Dla mnie czy dla pani Violetty? - pyta Chamski.

Obecnie Villas nie jest na szczycie, ale przed laty była wielką artystką, którą wielbiły tłumy. Arturze módl się o to, żebyś osiągnął przynajmniej połowę tego, co osiągnęła Villas.

 

ZOBACZ TEŻ: Komu sodówka uderza do głowy?