Feel, Edyta Górniak i Kayah - na nocy sylwestrowej w Warszawie!

Polsat chce pogodzić Górniak i Kayah?

Kto na nocy sylwestrowej? Polsat chce pogodzić Górniak i Kayah? Telewizja Polsat podjęła się zadania zorganizowania lepszej imprezy sylwestrowej niż telewizyjna Dwójka. Na miejsce imprezy Nina Terentiew wybrała Warszawę Telewizja Polsat podjęła się zadania zorganizowania lepszej imprezy sylwestrowej niż telewizyjna Dwójka. Na miejsce imprezy Nina Terentiew wybrała Warszawę. Na poniedziałkowej konferencji prasowej Polsatu przedstawiono artystów, prowadzących oraz program imprezy. Służyć pomocą Polsatowi będzie urząd miasta Warszawy, który na konferencji reprezentowała prezydent Hanna Gronkiewicz-Walc. Polsat zdecydował, że impreza odbędzie się na placu Konstytucji, a nie jak było dotychczas na placu Defilad. Noc sylwestrową będą prowadziły trzy pary prowadzących. Joanna Liszowska z Krzysztofem Ibiszem, Agata Młynarska z Rafałem Bryndalem, i Agnieszka Popielewicz z Maćkiem Dowborem. Motywem przewodnim imprezy będą przeboje Abby. Nina Terentiew zdecydowała tak po tym, gdy zobaczyła jak wielki sukces osiągnął film "Mamma Mia". Jednym z wykonawców będzie Ewelina Flinta. - Zaśpiewam oczywiście piosenkę "Żałuję", która jest moim największym przebojem. Razem Łukaszem Zagrobelnym, który również wystąpi w Warszawie zaśpiewamy "Nie kłam, że kochasz mnie". Ja nie zaśpiewam przebojów Abby, tylko utwory ze swoich płyt - powiedziała Ewelina w rozmowie z Plotkiem. Gwiazdami imprezy będą: Edyta Górniak, Kayah, Feel, Paweł Kukiz, Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobleny, Blue Cafe, Kombii, Bracia, Sami, Golec Orkiestra, Boys oraz uczestnicy "Fabryki gwiazd". Interesujące jest też inna rzecz. Jak powszechnie wiadomo Doda jest trochę skłócona z Justyną, a Kayah z Edytą Górniak. Na imprezie sylwestrowej zorganizowanej przez Dwójkę Steczkowska wystąpi z Rabczewską na jednej scenie. Z kolei w Warszawie to Kayah będzie zmuszona pojawić się na scenie z Edytą. Czyżby Polsat i Dwójka postawiły sobie za punkt honoru pogodzenie w tę wyjątkową noc największych polskich piosenkarek?

 

Telewizja Polsat podjęła się trudnego zadania zorganizowania lepszej imprezy sylwestrowej niż telewizyjna Dwójka. Na miejsc imprezy Nina Terentiew wybrała Warszawę. Na poniedziałkowej konferencji prasowej Polsatu przedstawiono artystów, prowadzących oraz program imprezy. Służyć pomocom Polsatowi będzie urząd miasta Warszawy, który na konferencji reprezentowała prezydent Hanna Gronkiewicz-Walc. Polsat zdecydował, że impreza odbędzie się na placu Konstytucji, a nie jak było dotychczas na placu Defilad. Noc sylwestrową będą prowadziły trzy pary prowadzących. Joanna Liszowska z Krzysztofem Ibiszem, Agata Młynarska z Rafałem Bryndalem, a Agnieszka Popielewicz z Maćkiem Dowborem. Motywem przewodnim imprezy będą przeboje Abby. Nina Terentiew zdecydowała tak po tym gdy zobaczyła jak wielki sukces osiągnął film "Mamma Mia". Jednym z wykonawców będzie Ewelina Flinta.

Zaśpiewam oczywiście piosenkę " Żałuje", która jest moim największym przebojem. Razem Łukaszem Zagrobelnym, który również wystąpi w Warszawie zaśpiewamy "Nie kłam, że kochasz mnie". Ja nie zaśpiewam przebojów Abby, tylko utwory ze swoich płyt - powiedziała Ewelina w rozmowie z Plotkiem.

 

Gwiazdami imprezy będą: Edyta Górniak, Kayah, Feel, Paweł Kukiz, Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobleny, Blue Cafe, Kombii, Bracia, Sami, Golec Orkiestra, Boys oraz uczestnicy "Fabryki gwiazd". Bracia Golcowie śpiewający piosenki Abby? Ciężko nam sobie to wyobrazić. W każdym razie zainteresowała nas inna rzecz. Jak powszechnie wiadomo Doda jest trochę skłócona z Justką, a Kayah z Edytą Górniak. Na imprezie sylwestrowej zorganizowanej przez Dwójkę Steczkowska wystąpi z Rabczewską na jednej scenie. Z kolei w Warszawie to Kayah będzie zmuszona pojawić się na scenie z Edytą. Czyżby Polsat i Dwójka postawiły sobie za punkt honoru pogodzenie w tę wyjątkową noc największych polskich piosenkarek?

 

Piotr Kupicha: Sylwestra spędzimy w Warszawie | wideo

 

Więcej o:
Komentarze (31)
Feel, Edyta Górniak i Kayah - na nocy sylwestrowej w Warszawie!
Zaloguj się
 • gabrysia1324

  Oceniono 13 razy 7

  juz sie ciesze...lubie sluchac i ogladac...Gorniak,Feel i Kayah !!!zapowiada sie wiec ciekawa noc...

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  juz sie ciesze...lubie sluchac i ogladac...Gorniak,Feel i Kayah !!!zapowiada sie wiec ciekawa noc...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Ewelina zaśpiewa piosenkę z Łukaszem Zagrobelnym a nie Zakościelnym.....zastanów się zanim napiszesz coś równie głupiego ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Czytaj ze zrozumieniem ! Jak pisze ze Kayah z Edytą Górniak będą w Warszawie a kolo nich pisano że wystąpi także Feel no to wiadoomo gdzie będzie .. ;/ .. Pzdr. :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  mOzę wiecie jakie piosenki wykonywał Boys ??

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  Pogodzenie? Chyba konkurują o większy skandal na sylwestra :/

 • prostezejaa

  Oceniono 6 razy 2

  chyba chcieliście napisać Zagrobelny a nie Zakościelny. CIoły

 • julita199

  Oceniono 1 raz 1

  KTO TO PISAŁ NIECH SIE ZGŁOSI: a ja was nie kocham i nie chce sie z wami spotykac! ponialy? ((dnia 09.12.08, 23:00))

 • olisa84

  Oceniono 5 razy 1

  a pośrod tych"gwiazd" boys!!!!!!!niesamowite będa najlepsi!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX