Artur Chamski był tylko "rezerwowym" JOŚ!

Producenci "JOŚ" nie byli przekonani co do tego, czy zatrudnić mało znanego aktora do swojego show.

 

Artur Chamski w sobotę wygrał program "Jak oni śpiewają". Już dzisiaj aktor wchodzi do studia i nagrywa trzy piosenki. Dwie spośród tych, które zaśpiewał w programie oraz jedną napisaną specjalnie dla niego przez Pawła Rurak-Sokala z "Blue Cafe". Jeszcze pół roku tego Artur był nieco zapomnianym aktorem, który grał niegdyś w serialu "Fala zbrodni". Jak podaje "SE" dla producentów programu Artur był tylko "rezerwowym".

Artur został wybrany do programu dosłownie w ostatniej chwili. Nie do końca byliśmy do niego przekonani. Ale widziałem, że jest w nim autentyczność i że ma dobre serce - mówi "SE" Rinke Rooyens


Chamski może być jedynym zwycięzcą tego show, który na poważnie zajmie się karierą muzyczną. Przypominamy, że Agnieszka Włodarczyk nagrała słabą płytę i dała sobie spokój ze śpiewaniem, bo dostała propozycje z programu "GTNL". Joanna Liszowska w ogóle nie wzięła się nawet za nagrywanie płyty, bo wolała występować w innych programach typu "Ranking gwiazd". Krzysztof Respondek wygrał program pół roku tego i na chwilę obecną nic nie słychać o jego płycie. Z Arturem może być inaczej. Pokładamy w nim duże nadzieje, bo to facet, który od lat występuje w teatrze Buffo i zawsze bardziej od grania, kochał śpiewanie.