Zakościelny i Wesołowski nie stracą pracy!

"Czas honoru" jesienią przyszłego roku wróci na antenę Dwójki.
"Czas honoru" w Dwójce "Czas honoru" jesienią przyszłego roku wróci na antenę Dwójki. Historyczny serial "Czas honoru" z Zakościelnym i Wesołowskim jesienią przyszłego roku wróci na antenę Dwójki. Od września serial co tydzień oglądało 3 mln osób Fanki Maćka Zakościelnego mogą spać spokojnie - ich ukochany aktor nie zostanie bez pracy. Serial "Czas honoru", w którym Maciek gra jedną z głównych ról, zanotował wysokie wyniki oglądalności, dlatego Dwójka zdecydowała się na jego kontynuację. Nowy historyczny serial Telewizji Publicznej od września oglądało co tydzień około trzech milionów osób. To dobry wynik zważywszy na to, że serial był emitowany w tym samym czasie co "Taniec z gwiazdami". Zysk z reklam emitowanych przed serialem i po nim wyniósł 5,71 mln złotych. Nowych odcinków z udziałem Zakościelnego i Wesołowskiego nie zobaczymy jednak wiosną. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, kolejna seria "Czasu honoru" zostanie wyemitowana dopiero jesienią.

 

Fanki Maćka Zakościelnego (a jesteśmy przekonani, że są ich całe rzesze) mogą spać spokojnie - ich ukochany aktor nie zostanie bez pracy. Serial "Czas honoru", w którym Maciek gra jedną z głównych ról zanotował wysokie wyniki oglądalności, dlatego Dwójka zdecydowała się na jego kontynuację.

 

Nowy historyczny serial Telewizji Publicznej od września oglądało co tydzień około trzech milionów osób. To dobry wynik zważywszy na to, że serial był emitowany w tym samym czasie co "Taniec z gwiazdami".

 

 

Zysk z reklam emitowanych przed serialem i po nim wyniósł 5,71 mln złotych. Nowych odcinków z udziałem Zakościelnego i Wesołowskiego nie zobaczymy jednak wiosną. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl kolejna seria "Czasu honoru" zostanie wyemitowana dopiero jesienią. Dla fanek Zakościelnego dobre i to.

 

Jeśli nie możesz żyć bez serialu "Czas honoru", zajrzyj TUTAJ!