Muszyńska tuż przed finałem odpadła z "Fabryki gwiazd"!

A już była tak blisko. Wczoraj wieczorem poznaliśmy finalistów pierwszej edycji "Fabryki gwiazd". Kto to taki?

 

Marta Maćkowska, Martyna Melosik, Nick Sinckler, Piotr Dymała i Roman Lasota już za tydzień będą walczyli o Alfę Romeo oraz kontrakt płytowy. We wczorajszym programie wszyscy uczestnicy wykonywali po dwa utwory. Usłyszeliśmy trzy duety oraz sześć wykonań solowych. Uczestnicy nie zostali dobrani przypadkowo. Roman, który już od kilku tygodni podrywa Kasię, zaśpiewał z uczestniczką utwór "Prócz Ciebie nic". Nam najbardziej podobał się duet Martyny oraz Piotra, którzy wykonali piosnkę "Dumka na dwa serca".

 

Jeśli chodzi o występy solowe, to najwięcej emocji wywołał Roman Lasota śpiewający "Jest już ciemno" zespołu "Feel". Okazało się bowiem, że Roman zupełnie nie znał tego utworu! Juror show Marek Dutkiewicz stwierdził, że "nieznajomość twórczości Piotra Kupichy to bezcenność". Zgadzacie się z tym?

Więcej o:
Komentarze (92)
Muszyńska tuż przed finałem odpadła z "Fabryki gwiazd"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  "Piotrek Kupicha uwierzył że jest artystą i zaczął pisać teksty" :P cos w tym jest...

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Ja tam to się cieszę ze przegrała kaśka . zrobiła się pewna siebie....

 • nikella

  Oceniono 19 razy 11

  Ja ją lubiałam. Była taka skromna. Ale nie była najlepsza z tych co pozostali - ktoś odpaść musiał.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  spierda..... z tym koniaczkiem , co wam daje że to dajecie link. To jest gó...

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  Uważam, że wszyscy uczestnicy, którzy znalezli się w finale mają ciekawe głosy. żal mi troszkę Kasi, bo lubiłam ją. Najbliżej byłam opuszczenia programu przez Martynę. Bardzo nieciekawa nie posiadająca stylu postać. Nie wyobrażam sobie takiej gwizdy. Jeszcze teraz ścięła włosy i wygląda na prawdę nieciekawie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Zmasakrowała swój utwór Martyna, która fałszowała na maksa w I will always, Marta zaśpiewała dużo lepiej od niej, zresztą Sztaba też tak powiedział

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Romek śpiewa po swojemu i to mi sie podoba , ogulnie utwor "jest już ciemno " jest bardzo trudny do zaspiewanie dla wszystkich bo pior Kupicha ma bardzo odmienną barwę głosu , ale i tak Romek sobie świetnie poradził jak na mój gust.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  I tak jej nie lubilam poza jest brzydka.. a ten Piotrus tez dziala na nerwy i za duzo gada. niech sie do robboty wezmie.... jest jakis zblazowany

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 8

  moim zdaniem powinna wygrać marta albo nick. to dopiero talent

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX