Koniec "Twarzą w twarz"! Wielki powrót "Magdy M."?

Paweł Małaszyński stracił pracę w TVN-ie. Joanna Brodzik wychowuje dzieci i nigdzie nie gra. Czy "Magda M." wróci na wizję?

 

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl stacja TVN nie planuje kontynuacji sensacyjnego serialu "Twarzą w twarz". Czemu? Oglądalność produkcji w porównaniu z pierwszą serią, spadła niemal o milion widzów. TVN przez ostatnie kilka miesięcy przegrywał we wtorkowe wieczory z Dwójką oraz Polsatem. Propozycje programowe konkurencji bardziej interesowały widzów niż "Twarzą w twarz". Co teraz zrobi Paweł Małaszyński? Jeszcze wiosną nie mógł opędzić się od propozycji, a teraz oprócz etatu w teatrze "Kwadrat" oraz roli w słabo oglądanym serialu "Oficer", nie pojawia się nigdzie indziej.

Przypominamy, że jeszcze niecały rok temu producenci "Magdy M." chcieli nakręcić filmową wersję serialu, ale zrezygnowali z tego pomysłu, bo Paweł nie miał czasu. Czy teraz gdy Joanna jest już mamą, a Małaszyński stracił główną rolę w "Twarzą w twarz", "Magda M." wróci? Jak dowiedział się nieoficjalnie Plotek, stacja rozważa nie tylko nagranie kinowej wersji serialu, ale też powrót "Magdy M." na antenę TVN-u! Oby tylko to była prawda.

Więcej o: