Rodowicz w "Jak oni śpiewają", Pokora w "Fabryce gwiazd"!

Programy rozrywkowe to świetna okazja do tego, żeby polansować się w telewizji.

 

Jeśli nie chce Ci się tańczyć, możesz zostać jurorem albo specjalnym gościem jednego z rozrywkowych programów. W najbliższą sobotę miejsce czwartego jurora w "Jak oni śpiewają" zajmie królowa polskiej muzyki - Maryla Rodowicz. Piosenkarka będzie oceniała popisy wokalne aktorów oraz sama wystąpi na scenie i zaśpiewa piosenkę "Ech, mała".

 

W kolejnym muzycznym programie Polsatu "Fabryce gwiazd" również nie brakuje gości specjalnych. Uczestnicy programu mają okazje obcowania nie tylko z polskimi gwiazdami, ale też z zagranicznymi. Ostatnio Akademię odwiedził francuski piosenkarz, Matt Pokora.

W Waszej Akademii jest bardzo wysoki poziom! Wy nie potrzebujecie moich rad. Uważajcie jedynie na ludzi, kiedy stąd wyjdziecie - powiedział uczestnikom Matt.


Wizyta Pokory bardzo ucieszyła uczestników, którzy swoim śpiewam umilili mu czas w Akademii. Piosenkarzowi podobały się wszystkie wykonania, ale szczególnie zapadły mu w pamięci występy Nicka i Martyny. Naszym zdaniem uczestnicy show są dobrymi materiałami na gwiazdy, ale przed nimi jeszcze wiele pracy. Przede wszystkim liczymy na to, że nie zabraknie im nigdy... pokory.