The Rasmus w "Fabryce gwiazd"!

Fiński zespół zrobił niespodziankę uczestnikom programu.
The Rasmus w "FG" Fiński zespół zrobił niespodziankę uczestnikom. Podczas czwartkowej próby mieszkańcy Akademii poznali zespół "The Rasmus". Członkowie grupy rozdali finalistom płyty i rozmawiali z nimi o udziale w show Finaliści programu "Fabryka gwiazd" w ciągu zaledwie kilku tygodni poznali osobiście kilka gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Uczestnicy śpiewali z Michaelem Boltonem, Piotrem Kupichą oraz Marylą Rodowicz. Podczas czwartkowej próby mieszkańcy Akademii poznali zespół "The Rasmus". Członkowie grupy rozdali finalistom swoje płyty i rozmawiali z nimi o udziale w show. Nick pytany o to kto wygra stwierdził, że każdy ma szanse. Bardzo dyplomatyczna odpowiedź. Nina Kodorska jest bardzo niepewna swojej przyszłości w programie. Uczestniczka uważa, że pożegna się dzisiaj z Akademią. Jej rywalka Marta Maćkowska dużo bardziej wierzy w siebie. - Lubię Cię, ale chce tutaj zostać w Akademii, a to znaczy, że chce abyś wyszła. Bardziej nastawiam się na pozostanie w Akademii - powiedziała Marta swojej konkurentce. Plotek wolałby, żeby została Nina, bo ma lepszy głos i świetnie wygląda na scenie. Problem z Niną jest taki, że wiecznie obraża się i denerwuje. A to Sztaba dał jej złą piosenkę, a to choreograf za trudny układ wymyślił, a to ktoś widelca nie pozmywał. Nina już zachowuje się jak gwiazda. Co będzie jak naprawdę osiągnie sukces?

 

Finaliści programu "Fabryka gwiazd" w ciągu zaledwie kilku tygodni poznali osobiście kilka gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Uczestnicy śpiewali z Michaelem Boltonem, Piotrem Kupichą oraz Marylą Rodowicz. Podczas czwartkowej próby mieszkańcy Akademii poznali zespół "The Rasmus". Członkowie grupy rozdali finalistom swoje płyty i rozmawiali z nimi o udziale w show. Nick pytany o to kto wygra stwierdził, że każdy ma szanse. Bardzo dyplomatyczna odpowiedź.

 

Nina Kodorska jest bardzo niepewna swojej przyszłości w programie. Uczestniczka uważa, że pożegna się dzisiaj z Akademią. Jej rywalka Marta Maćkowska dużo bardziej wierzy w siebie.

Lubię Cię, ale chce tutaj zostać w Akademii, a to znaczy, że chce abyś wyszła. Bardziej nastawiam się na pozostanie w Akademii - powiedziała Marta swojej konkurentce.

Plotek wolałby, żeby została Nina, bo ma lepszy głos i świetnie wygląda na scenie. Problem z Niną jest taki, że wiecznie obraża się i denerwuje. A to Sztaba dał jej złą piosenkę, a to choreograf za trudny układ wymyślił, a to ktoś widelca nie pozmywał. Nina już zachowuje się jak gwiazda. Co będzie jak naprawdę osiągnie sukces?