Sztaba zagrozi Rubikowi?

Adam bierze się za komponowanie!

 

Adam Sztaba za sprawą takich programów jak "Idol" i "Taniec z gwiazdami" stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce dyrygentów. Od niedawna Adam jest dyrektorem Akademii, w której mieszkają uczestnicy "Fabryki Gwiazd". To Sztaba jest odpowiedzialny za wybranie im utworów i przygotowanie dla nich aranżacji. Przeważnie utwory zmienione przez Adama są nie do poznania. Już wkrótce Sztaba pokaże nam się od innej strony. Muzyk zajmie się bowiem komponowaniem muzyki do filmu "Od pełni do pełni".


Adam pierwszy raz będzie nagrywał muzykę filmową. Nagrania rozpocznie jeszcze przed końcem ?Fabryki Gwiazd". Adam ma dużo na głowie i w ogóle nie śpi - zdradziła "Faktowi" online menadżerka muzyka.


Wiemy jakim jest Sztaba aranżerem i odtwórcą, teraz zobaczymy jakim będzie twórcą. Adam nie tylko skomponuje muzykę do filmu, ale też razem z całą swoją orkiestrą nagra płytę ze zwycięzcą programu "Fabryka gwiazd". "Fakt" online zastanawia się czy Sztaba pokona Rubika w walce o miano najbardziej wziętego polskiego kompozytora?