Magda Cielecka już zdradza swojego nowego faceta?!

Dopiero co zaczęła pokazywać się z nim na salonach, a już przyprawia mu rogi?

 

Magda Cielecka wywołała sensacje gdy na środowym pokazie mody "Paprocki&Brzozowski" przyszła z Łukaszem Garlickim. Choć już od lipcowego festiwalu w Gdyni mówiło się o ich romansie, to dopiero w środę dziennikarze sfotografowali ich namiętny pocałunek. Magda u boku aktora z serialu "Brzydula" wyglądała na bardzo szczęśliwą. Następnego dnia okazało się, że aktorka lubi zmieniać facetów jak rękawiczki. W czwartek "SE" spotkał Cielecką na imprezie w towarzystwie innego, nieco starszego od niej mężczyzny. Para tak dobrze razem się bawiła, że po pokazie mody, udała się do warszawskiego klubu Zoo. Tam do białego rana balowali w rytm dyskotekowej muzyki. Co się dzieje z Magdą? "SE" spytało o zdanie specjalistę.


Takie skakanie z kwiatka na kwiatek występuje u kobiet przeżywających kryzys wieku średniego. Kobiety w takim stanie ducha pragną seksu z dużo młodszymi partnerami. Różnica wieku to ok. 3-8 lat. Ale szukają też wrażeń ze starszymi panami. Ze swoimi nowymi zdobyczami panie zaczynają coraz częściej chodzić do kina, teatrów, dyskotek. Jak za dawnych lat, kiedy były nastolatkami - zapewnia "SE" dr Stanisław Dulko.


Jaki kryzys wieku średniego? To już mając 35 lat nie można pójść na imprezę do klubu? Naszym zdaniem Magda jest po prostu atrakcyjną kobietą, za którą uganiają się mężczyźni i ona to wykorzystuje. Być może dowartościowuje się gdy jest adorowana, ale to już jej sprawa.