Żmuda-Trzebiatowska chce mieć piątkę dzieci!

Jej partner dba jednak o karierę Marty i na razie nie pozwoli jej zajść w ciążę!

 

Do finału "Tańca z gwiazdami" zostały już tylko 4 tygodnie. Walka o głosy ludzi trwa nie tylko podczas niedzielnych programów, ale też przez cały tydzień. Marta i Adam ostatnio często goszczą na czołówkach gazet. Wiedzą, że dobry PR to podstawa. Marta opowiedziała już jak poznała Adama, a teraz zdradza swoje plany na przyszłość, oczywiście związek z Królem.


Chciałabym mieć dużo dzieci . Najlepiej piątkę - mówiła w kulisach "Tańca z gwiazdami" Marta.


Adam Król również przyznał, że chciałby mieć dziecko, ale jeszcze nie teraz, ponieważ kariera Marty rozwija się i szkoda byłoby to zaprzepaścić. Trudno nie przyznać mu racji w czasach, gdy tak łatwo spaść ze świecznika.

 

Z przykrością musimy stwierdzić, że Marta i Adam coraz bardziej upodobniają się do Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Słodycz wylewa się z ekranu, gdy oni się na nim pojawiają. Jeszcze te opowieści o tym, że Adam od razu wiedział, iż Marta to kobieta jego życia, a ona potrzebowała czasu, żeby mu zaufać. Mylili się Ci, którzy porównywali Martę do Joanny Brodzik. Żmuda- Trzebiatowska to kolejna porcelanowa lalka. Jedna w show-biznesie już nam wystarczy.

Więcej o: