Marcin Meller poprowadzi teleturniej "Kapitalny pomysł"!

Masz pomysł na biznes? Zgłoś się do TVN-u.

 

Marcin Maller przez wiele lat był jedną z twarzy TVN-u. Dziennikarz prowadził kilka edycji szalenie popularnego programu "Agent". W 2003 roku Marcin zniknął z telewizji, by dwa lata później wrócić z porannym programem "Dzień Dobry TVN". Marcin oraz jego współprowadząca Kinga Rusin tworzyli najbardziej lubiany duet w telewizji śniadaniowej. Do czasu. W maju tego roku Marcin zrezygnował z dalszej pracy z Rusin. Plotkowano, że Meller nie mógł znieść już kaprysów i fochów Kingi. Choć media spekulowały o przejściu Marcina do Polsatu, dziennikarz dogadał się z TVN-em.

 

Jak podaje serwis mediarun.pl Meller poprowadzi nowy program, który uwzględni elementy reality show. Kandydaci do zwycięstwa w trakcie teleturnieju przedstawią swoje pomysły na działalność gospodarczą. Przedstawiciele banku City Bank Handlowy, którzy zasiądą w jury w każdym odcinku, będą wyłaniali jednego uczestnika, który przejdzie do finału. Zwycięzca programu otrzyma pieniądze na sfinansowanie swojego pomysłu.

Więcej o:
Komentarze (3)
Marcin Meller poprowadzi teleturniej "Kapitalny pomysł"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  meller to chyba jedyna sensowna i nieskażona osoba z polskiego showbiznesu. na plotka.pl jest aktualny wywiad z nim. normalny, spoko koleś, któremu sodówka nie uderzyła do główki...

 • Gość: Gość

  0

  gdzie ty ten wywiad widzisz? na plotka.pl nic nie ma

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  ale z niego paskuda!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX