Żmuda-Trzebiatowska czuje, że przegra ?Taniec z gwiazdami?!

A Kasia Skrzynecka chyba spodziewa się dziecka...

 

Agata Kulesza z odcinka na odcinek robi coraz większe postępy. Aktorka za swoją dzisiejszą rumbę zgarnęła same 10-tki i usłyszała, że tańczy jak profesjonalistka. Jej kolejne triumfy obserwuje Marta Żmuda-Trzebiatowska, do której chyba powoli dociera, że Agata może ją pozbawić zwycięstwa. Marta w materiale poprzedzający walca opowiedziała historie jej znajomości z parterem Adamem Królem. Po prostu użyła swojej najsilniejszej broni. Tak naprawdę myśleliśmy, że sprzeda nam tą historię dopiero w finale. Do tego Adam i Marta wykonali pięknego walca do piosenki Eltona Johna z "Króla lwa". Babcie przed telewizorami, które stanowią ? widowni programu z pewnością płakały przed telewizorami.

 

Najbardziej pokrzywdzonym uczestnikiem odcinka został Alan Andersz, który dostał mniej SMS-ów niż sztywny Steve Allen i pożegnał się z programem. Dzisiejszym swoim tańcem Steve udowodnił, że w rankingu na największe drewno "Tańca z gwiazdami" jest na pierwszym miejscu tuż przed Kasią Tusk. Na koniec odcinka zobaczyliśmy wyśmienitego walca, w wykonaniu wszystkich par. Nie wiemy kto był najlepszy, bo ciężko było nam rozpoznać kto jest kto. Czy Wam też wydawało się, że Kasia Skrzynecka chyba jest w ciąży?

 

Lubisz wiedzieć, co w trawie piszczy? Możesz codziennie dostawać maile z gorącymi newsami, najnowszymi zdjęciami i materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ

 

Marta Żmuda - Trzebiatowska wywija na parkiecie
Więcej o:
Komentarze (50)
Żmuda-Trzebiatowska czuje, że przegra ?Taniec z gwiazdami?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 44 razy 24

  I bardzo dobrze. Niech Żmuda czuje na plecach oddech konkurencji. Bardzo kibicuję Kuleszy, bo w przeciwieństwie do ślicznej, ale nijakiej i przesłodzonej Trzebiatowskiej, Agata jest kobietą z charakterem!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  Agata lepsza. Życzę jej wygranej. Szkoda Alana - i gdzie tu sprawiedliwość? Partner Ani sympatyczny, ale nie potrafi tańczyć!

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  Mam nadzieję,że wygra Agata.Mam dość tej sztywnej Żmudy.Niesprawiedliwie dostała 10,bo już Lesz zatańczyła walca lepiej od niej

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  po co Marta T. opowiedziała nam tą ckliwą miłosną historię,czy musi chwytać się takich metod, by wygrać. Było to niesmaczne.,

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  STEV ALLEN POWINIEN ODPAŚĆ NA SAMYM POCZĄTKU TEJ EDYCJI TzG BO ON NIE MA "ZIELONEGO"POJĘCIA O TAŃCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 10

  Mam nadzieje, ze zdrowy rozsadek u "babc" zwyciezy i wygra Agata ! Swietna kobietka. Naturalna, sympatyczna i czuje bluesa do tanca. Nie to co wdzieczaca sie i opowiadajaca glodne, sztuczne teksty dziumdzia Trzebiatowska z tym chlopkiem na karku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 10

  Babcia, czyli ja, woli kobiety z charakterem jak Agata Kulesza

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 10

  Przecież i tak wiadomo, że to jest ustawione i Żmuda wygra....
  Ale fajnie by było, gdyby Agata zwyciężyła - mam jakąś iskierkę nadzieji, że jednak tak się stanie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  mnie sie podoba taniec i Kuleszy i Trzebiatowskiej, mam nadzieje, ze obie beda w finale, a ktora wygra, to juz wszystko mi jedno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX