Andrzejewicz i Jacyków się polubili

Wzajemnie się krytykowali, a teraz są dla siebie bardzo mili.

 

W pierwszym odcinku show "Gwiazdy tańczą na lodzie" Tomasz Jacyków skrytykował Gosię Andrzejewicz mówiąc jej, że jest gruba. Ona zaś odpłaciła mu się proponując pracę w oczyszczalni ścieków.

 

We wczorajszym odcinku programu można było zauważyć ogromną zmianę we wzajemnych stosunkach celebrytów. Stylista wypomniał Gosi, że jako jedyna z uczestniczek nie chudnie, ale nie zrobił tego złośliwie, a przy okazji obsypał Gosię komplementami:

 

Uwielbiam barok i coraz bardziej lubię Gosię. Teza, że blondynkom jest dobrze w czerwieni absolutnie się przy tobie sprawdza. Cudna stokrotka, urocza bajaderka, dam sześć - powiedział Jacyków oceniając występ wokalistki

 

Jeszcze niedawno w "Gwiazdy tańczą na lodzie" roiło się od kłótni, dziś program stał się kółkiem wzajemnej adoracji. A może Tomaszowi Jacykowi po prostu dopisywał wczoraj humor?

 

 

Więcej o:
Komentarze (29)
Andrzejewicz i Jacyków się polubili
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Fakt, zaczęli sobie niemiłosiernie słodzić. Ale Tomek powiedział wczoraj też pamiętne zdanie: "Wszyscy uczestnicy chudną,a ty nie" odniósł się oczywiście do Gosi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Już nie oglądam tego, bo nic się nie dzieje. Straszna nuda i mam nadzieję, że nie będzie IV edycji tego gówna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  polubili sie?!....tiiiaaa....na potrzeby programu i komercji tylko...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  ale masakra pewnie dostali repymende od dwojki, heh po co wogle brali do jednego programu steczkowska, dode, jacykowa, goske i jolke jeszcze tylko brakuje radzia ;P

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  nie przepadam za nimi!!!! raz sie kluca a teraz sie godza!! yyyyy..chore to

 • ola3432

  Oceniono 2 razy 2

  już wiem dlaczego pajacyk nosi kapelusze bo bez nich wygląda jak.......... nie dokończe ponieważ musiałabym użyć nieocenzurowanych słów bardzo go nie lubie jest taki pusty sztuczny a szkoda gadać! jego orientacja mi nie przeszkadza ale w sposób w jakim się wypowiada w sposób w jakim jest jego być jest odrażający! a gośka bez komentarza!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  bo tak to jest jak sie ludzie obrzucaja blotem za plecami a jak sie juz spotkaja to nie wiedza co powiedziec.taka prawda ze gora z gora sie nie zejdzie ale czlowiek z czlowiekiem zawsze.pzdr

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  do liu, stwierdzenie, że uwielbia barok było aluzją do figury Gosi,nie dotyczyło utworu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  od jakich innych?? (podemną)
  <co?>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX