Mroczki: Jesteśmy aktorami!

"Taka przypada nam teraz rola" - przekonuje Marcin.
Jaka przypada im rola? Mroczki: Jesteśmy aktorami! Mroczki: Jesteśmy aktorami! - Taka przypada nam teraz rola - przekonuje Marcin. Bracia rozwijają swoją firmę PR Mroczek House. Marcin zajmuje się też fundacją. - Taka przypada nam teraz rola - przekonuje Marcin. Rafał i Marcin na pierwszy rzut oka wyglądają jak dwie krople wody. W dzieciństwie własna matka miała problemy z rozróżnieniem ich. Kiedyś nawet córka musiała jej podpowiadać, który to Rafał, a który Marcin. W miarę jak chłopacy dorastali, rodzina nie miała już problemów z rozróżnieniem braci. Przyjaciele rozpoznają bliźniaków po sposobie chodzenia. Mroczkowie z wyglądu są identyczni, ale z charakteru to ogień i woda. Rafał zawsze był szalony i spontaniczny, a Marcin spokojny i zrównoważony. - Ja jestem bardzo poukładany. Zawsze wszystko przemyślę, a Rafał jest bardziej szalony. Jakoś tak zawsze było, że musiałem o konsekwencjach myśleć za nas dwóch. Rafała wszędzie było pełno, już zrobił coś zanim pomyślał. Ja musiałem być ten bardziej odpowiedzialny. Ktoś musiał - mówi w wywiadzie dla "Vivy" Marcin. Obecnie chłopcy rozwijają swoją firmę PR Mroczek House. W międzyczasie Marcin zajmuje się fundacją, którą założył ze swoją byłą dziewczyną Agnieszką Popielewicz. Po zwycięstwie na Eurowizji Marcin dostał mnóstwo e-maili od Polaków mieszkających za granicą. - Najważniejsze jest nie samo zwycięstwo, lecz to, że daliśmy ogromną satysfakcję Polakom w kraju i za granicą. Czasem odnoszę wrażenie, że Polacy są najbardziej smutnym i zakompleksionym narodem. Po wygranej dostałem mnóstwo maili: "Dziękujemy, że wygrałeś. Dzięki tobie dziś czujemy się dumni, że jesteśmy Polakami - mówi "Vivie" Marcin. Tą wypowiedzią Marcin nie zjedna sobie kolejnych fanów.

 

Rafał i Marcin na pierwszy rzut oka wyglądają jak dwie krople wody. W dzieciństwie własna matka miała problemy z rozróżnieniem ich. Kiedyś nawet córka musiała jej podpowiadać, który to Rafał, a który Marcin. W miarę jak chłopacy dorastali, rodzina nie miała już problemów z rozróżnieniem braci. Przyjaciele rozpoznają bliźniaków po sposobie chodzenia. Mroczkowie z wyglądu są identyczni, ale z charakteru to ogień i woda. Rafał zawsze był szalony i spontaniczny, a Marcin spokojny i zrównoważony.

 

Ja jestem bardzo poukładany. Zawsze wszystko przemyśle, a Rafał jest bardziej szalony. Jakoś tak zawsze było, że musiałem o konsekwencjach myśleć za nas dwóch. Rafała wszędzie było pełno, już zrobił coś zanim pomyślał. Ja musiałem być ten bardziej odpowiedzialny. Ktoś musiał - mówi w wywiadzie dla "Vivy" Marcin.

 


Obecnie chłopacy rozwijają swoją firmę PR Mroczek House. W międzyczasie Marcin zajmuje się fundacją, którą założył ze swoją była dziewczyną Agnieszką Popielewicz. Po zwycięstwie na Eurowizji Marcin dostał mnóstwo e-maili od Polaków mieszkających za granicą.

 

Najważniejsze jest nie samo zwycięstwo, lecz to, że daliśmy ogromną satysfakcję Polakom w kraju i za granicą. Czasem odnoszę wrażenie, że Polacy są najbardziej smutnym i zakompleksionym narodem. Po wygranej dostałem mnóstwo maili: "Dziękujemy, że wygrałeś. Dzięki tobie dziś czujemy się dumni, że jesteśmy Polakami - mówi "Vivie" Marcin.

 

Tą wypowiedzią Marcin nie zjedna sobie kolejnych fanów.

 

Więcej o:
Komentarze (39)
Mroczki: Jesteśmy aktorami!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 26

  aktorzy ucza sie tekstu na pamiec...ciekawe ile zdan moze nauczyc sie taki mroczek.niech zagra w teatrze,wtedy bedzie aktorem...a narazie to oboja sa g....warci

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  ci faceci sa po prostu zalosni!!! aktorami...buhahahaha...posikalem sie ze smiechu...te buraki nie wiedza co slowo aktor oznacza...amatorzy i to z dolnej polki,granatem od orczyka oderwani!!!...nie skazujcie nas nigdy na Mroczkow...blagamy!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  dwa buraki

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  wsiochy

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  aktorem to jest Jerzy Stuhr.oni sa co najwyzej popluczynami aktorskimi.m jak mizernota

 • fergalex

  Oceniono 18 razy 8

  nie lubie ich ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Chłopacy,dobre. Normalnie Czesio i spółka xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  bzdury piszecie,bardzo latwo ich rozroznic po mordach

 • kiro26

  Oceniono 21 razy 7

  mroczki i cichopek to największe dna aktorskie!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX