Szyc i mąż Figury pokłócili się o kasę!

Tak to jest gdy wieloletni przyjaciele zakładają wspólny interes...

 

Kai Schoenhals to wierny przyjaciel Borysa Szyca i właściciel znanej warszawskiej restauracji. Kai zna się trochę na branży gastronomicznej, dlatego kilka miesięcy temu postanowił rozkręcić kolejny interes. Schoenhals zdecydował się otworzyć knajpę na Mazurach, a konkretnie w Giżycku. Do tego interesu udało mu się namówić Borysa Szyca i jeszcze trzeciego wspólnika. Popularny aktor bardzo zaangażował się w powstanie tej knajpy i włożył w nią sporo kasy. Liczył, że w sezonie knajpa zarobi tak dużo, że te pieniądze mu się spłacą. Tak się jednak nie stało.

 

Popularni właściciele nie przyciągnęli gości, którzy rezygnowali z przyjścia do knajpy, ponieważ nie było w niej nawet ubikacji! Borys i Kai musieli pogodzić się z porażką. Nie przyszło im to łatwo. Jak pisze "Fakt" przyjaciele pokłócili się. Panowie już się nie spotykają, a na imprezach bawią się z zupełnie innymi ludźmi. Czy warto przekreślać przyjaźń przez jeden nieudany interes?

 

Lubisz wiedzieć, co słychać w polskim showbiznesie? Możesz codziennie dostawać maile z gorącymi newsami, zdjęciami i materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ