Moreno: Jacyków jest nieelegancki, a Rutowicz nieśmiała!

Z opinią na temat Tomka jeszcze jakoś moglibyśmy się zgodzić, ale jakoś nieśmiała Jola nie przechodzi nam przez gardło.

 

Conrado Moreno powoli dochodzi do siebie po wypadku, któremu uległ podczas przygotowań do "Gwiazdy tańczą na lodzie". Przypominamy, że gwiazdor show "Europa da się lubić" miał wstrząs mózgu i wycofał się z programu Dwójki. Początkowo plotkowano, że jego miejsce zajmie Jola Rutowicz. Miłośniczka koni obraziła się jednak na producentów i odmówiła powrotu. Jola podczas show zaprzyjaźniła się z Gosią Andrzejewicz, ale też polubiła z Conrado Moreno. Hiszpan jak najbardziej odwzajemnia tę sympatię. W rozmowie z "SE" powiedział co myśli o Joli i Tomku Jacykowie.

Jola to kontrowersyjna osoba. Jednak za kulisami programu dała się poznać z innej strony. Jest spokojna i wręcz czasami nieśmiała (...) Tomek bardzo się tym wszystkim przejmuje. To nie tylko moja opinia. Poza tym jest prawdziwym estetą, zwraca więc uwagę na szczegóły ubioru uczestników. Aczkolwiek potrafi się też zachować bardzo nieelegancko. Ja w życiu bym nie powiedział do kobiety prosto w twarz, że jest gruba - mówi "SE" Moreno.

 

 

Trzeba jednak przyznać, że im gorzej gwiazdy mówią o styliście, tym jego popularność jest coraz większa. Co z tego, że znane osoby nie będą już chciały korzystać z jego pomocy, skoro on już ich nie potrzebuje. Sam jest gwiazdą.