Paris Hilton dla księcia Williama wyprowadzi się do Londynu?

Następca brytyjskiego tronu zakręcił w głowie dziedziczce milionowej fortuny. Paris chce zostać księżną?

 

Paris Hilton od kilku tygodni przebywa w Londynie, gdzie bierze udział w zdjęciach do programu My New BFF. Oczywiście obecność Paris w stolicy Wielkiej Brytanii wywołała nie lada sensację. Hilton czuje się w Europie bardzo dobrze i rozważa przeprowadzkę do Londynu:

Uwielbiam Londyn, jestem tu od miesiąca i czuję się o wiele szczęśliwsza. Zamierzam się tu przeprowadzić na stałe. Uwielbiam facetów z brytyjskim akcentem - powiedziała "Daily Mail" Paris.

Hilton całe dnie spędza na planie programu, ale wieczorami bawi się z przyjaciółki w londyńskich klubach. W jednym z nich Paris poznała ostatnio księcia Williama. Para zamieniła parę zdań i wymieniła się numerami telefonów. Według informatorów "Daily Mail" dziedziczka wielkiej fortuny nie przypadła do gustu następcy brytyjskiego tronu. Ponoć William w obecności swoich kolegów wyśmiewał się z niej. Paris odniosła jednak wrażenie, że spodobała się Williamowi i zaprosiła go do Las Vegas na otwarcie jej klubu. William jednak odmówił. Książę wraz z bratem bierze udział w charytatywnym rajdzie na motocyklach po Afryce!