Polki od amantów wolą "Taniec z Gwiazdami"!

Małaszyński i Zakościelny uchodzą za najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Choć kobiety wzdychają na ich widok, seriale z ich udziałem mają coraz mniejszą widownię!

 

Jeszcze rok temu wydawało się, że udział w serialu Małaszyńskiego czy Zakościelnego gwarantuje produkcji wielki sukces. W końcu obaj aktorzy uzyskali tytuł "Viva najpiękniejsi", co najlepiej świadczy o tym, że mają mnóstwo fanek.

 

Problem w tym, że aktorzy od seriali obyczajowych, które przeważnie oglądają kobiety, wolą grać w serialach historycznych ("Czas honoru") czy sensacyjnych ("Trzeci oficer"). Kobiety nie wybierają takich pozycji, dlatego seriale nie cieszą się dużą popularnością.

 

"Czas honoru" ogląda średnio raptem 2,65 milionów widzów. To niewiele biorąc pod uwagę promocję, jaką produkcji zrobiła telewizyjna Dwójka. Serial ma świetną porę emisji (niedziela 20.00), ale przegrywa z "Tańcem z gwiazdami", który emituje TVN. "Czas honoru" miał być obok "Trzeciego oficera" hitem Dwójki. Również serial z udziałem Małaszyńskiego i Szyca nie zanotował najlepszych wyników oglądalności. Czwartkowy odcinek serialu obejrzało tylko 1,76 mln widzów. Poprzednie serie produkcji oglądało średnio 3,26 mln osób.

Więcej o:
Komentarze (31)
Polki od amantów wolą "Taniec z Gwiazdami"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Ale "Twarzą w twarz" jest zajebiste! Naprawdę świetnie zrobiony serial.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Trzeci oficer jest emitowany o złej porze na 1 wtedy sa "zagubieni", a na Polsacie np na "tylko miłość".
  poprzednie serie właśnie były w niedziele o 20 i dlatego więcej osób oglądało.

 • amorbd

  Oceniono 11 razy 5

  Kocham oglądać Twarzą w Twarz! I moim zdaniem Małaszyński jest tam świetny! <3 A Zakościelny też jest niezły W " Tylko mnie kochaj! " Był super :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  niech obaj zatańczą w tańcu z gwiazdami wtedy będą oglądani

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  "Czas honoru" to jest świetny serial. Naprawdę. Jedynym jego defektem jest to,że nadają go w tym samym czasie co TZG. Jest mądry, dobrze zrealizowany. Jest o naszej historii. Ale Polacy wolą TZG. Żałosne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Przestańcie pisac głupoty!!! Ja oglądam Czas Honoru i uważam go za super serial i wolę oglądć coś co ma wartość historyczną i kulturowa niz powtarzajacy się schemt w stylu "Tańca z Gwiazdami"!

 • julpo1

  Oceniono 5 razy 3

  Ja jestem kobietą i bardzo lubię czas hanoru jest to naprawdę super serial. A Maćka Zakościelnego uwielbiam jest wspaniałym i przystojnym facetem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  ulwielbiam oficera i wole to ogladac niz taniec z gwazdami i inny chłam

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Czas honoru był najlepszym serialem jaki został wyemitowany w naszej polskiej telewizji. Gratulacje dla samego reżysera. Wreszcie coś co uczy a nie te kiczowate bzdurne seriale którymi zaśmiecają mózg. Pierdoły takie już w tych serialach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX