Jurorzy popularnych show skrytykowani!

Zazwyczaj to oni oceniają uczestników programów, ale tym razem sami zostali ocenieni. Tygodnik "Wprost" opublikował ranking jurorów i tym samym skrytykował Dodę, Edytę Górniak i rapera Tede.

 

Wiadomo, że show tworzą nie tylko uczestnicy i prowadzący, ale i jury, które powinno być kontrowersyjne, ale i kompetentne. Tygodnik "Wprost" wziął pod lupę składy jury najpopularniejszych w Polsce programów. Ocena magazynu jest dość surowa - każdemu z programów przyznał on punkty w skali od 1 do 10.

 

"Fabryka gwiazd" - 1,75 punktu

Winowajcami wyjątkowo niskiego wyniku jest raper Tede o mentalności dresiarza i szef Radia Eska - Marcin Bisiorek, który okazał się strasznym nudziarzem. Musimy się zgodzić. Żarty Bisiorka bywają wyjątkowo żenujące.

 

"Taniec z gwiazdami" i "Gwiazdy tańczą na lodzie" - 4 punkty


Lodowe show mogłoby mieć znacznie wyższą pozycję, gdyby nie Doda. Według magazynu Doda jako jurorka to królowa tandety. Dziwne, bo naszym zdaniem ostatnio okazuje sporo klasy i staje się coraz mniej tandetna.

 

"You can dance" - 4,5 punktu


Taneczne show znalazło się w samym środku rankingu i to tylko dzięki Michałowi Pirógowi. Według "Wprostu" tancerz i choreograf jest wyrazisty i bezwzględny. Ale czy zawsze sprawiedliwy?

 

"Jak oni śpiewają" i "Mam talent" - 5 punktów


Te dwa programy mają jak się okazuje najlepsze jury. Polsatowskie show wiodłoby prym, gdyby nie Edyta Górniak, która została nazwana diwą hipokryzji. Ostro! Wysoką pozycję show zawdzięcza przede wszystkim profesjonalizmowi Elżbiety Zapendowskiej. To ona ratuje program.

 

Zgadzacie się z ocenami tygodnika "Wprost"?