Czemu Klaudia Kulawik jest taka smutna?

Klaudia nie zachowuje się jak jej rówieśniczki. Gdy w sobotę dowiedziała się, że dostała się do finału "Mam talent" nawet się nie uśmiechnęła. Co się dzieje z tą dziewczynką?

Czemu jest taka smutna? Co się dzieje z tą dziewczynką? Klaudia nie zachowuje się jak jej rówieśniczki. Gdy w sobotę dowiedziała się, że dostała się do finału "Mam talent" nawet się nie uśmiechnęła. Klaudia nie zachowuje się jak jej rówieśniczki. Gdy w sobotę dowiedziała się, że dostała się do finału "Mam talent" nawet się nie uśmiechnęła. Gdy Szymon Hołownia ogłosił, że Klaudia zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności i dostała się do finału, dziewczynka znów wyglądała na nieszczęśliwą. Klaudia Kulawik to niezwykłe dziecko. Imponuje nam nie tylko jej wielki talent, ale też niezwykła skromność, która z niej wręcz emanuje. Już na castingu do "Mam talent" zadziwiło nas zachowanie Klaudii, która nie potrafiła okazać radości, choć jurorzy cały czas ja komplementowali. W sobotę w trakcie swojego występu Klaudia zachowywała powagę, ponieważ śpiewała poważną piosenkę "List do matki", ale podczas ocen jurorów nadal była przybita. Nie pomógł nawet aplauz na stojąco, który zaserwowała jej publiczność. Małgorzata Foremniak musiała ją wręcz prosić o to, żeby się uśmiechnęła. Gdy Szymon Hołownia ogłosił, że Klaudia zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności i dostała się do finału, dziewczynka znów wyglądała na nieszczęśliwą. Nie zachowywała się jak dziecko, a jak dorosła kobieta. Jak to wszystko wytłumaczyć? Teorie są dwie: Klaudia tak bardzo zestresowana jest ilością ludzi i obecnością kamer, że nie potrafi okazać radości. Jest też możliwość, że dziewczynka w ogóle nie chce być w tym programie i tylko spełnia niezrealizowane marzenia rodziców. Ciężko nam uwierzyć w to, że 11-letnia dziewczynka sama wybiera sobie tak poważny repertuar. Z jednej strony uważamy, że Klaudii należy się tytuł największego talentu w tym programie, ale z drugiej obawiamy się iż dziewczynka nie jest jeszcze gotowa na sławę, koncerty i ten cały "brudny" show-biznes.

 

 Gdy Szymon Hołownia ogłosił, że Klaudia zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności i dostała się do finału, dziewczynka znów wyglądała na nieszczęśliwą.

Klaudia Kulawik to niezwykłe dziecko. Imponuje nam nie tylko jej wielki talent, ale też niezwykła skromność, która z niej wręcz emanuje. Już na castingu do "Mam talent" zadziwiło nas zachowanie Klaudii, która nie potrafiła okazać radości, choć jurorzy cały czas ja komplementowali. W sobotę w trakcie swojego występu Klaudia zachowywała powagę, ponieważ śpiewała poważną piosenkę "List do matki", ale podczas ocen jurorów nadal była przybita. Nie pomógł nawet aplauz na stojąco, który zaserwowała jej publiczność.

 

Małgorzata Foremniak musiała ją wręcz prosić o to, żeby się uśmiechnęła. Gdy Szymon Hołownia ogłosił, że Klaudia zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności i dostała się do finału, dziewczynka znów wyglądała na nieszczęśliwą. Nie zachowywała się jak dziecko, a jak dorosła kobieta. Jak to wszystko wytłumaczyć? Teorie są dwie. Klaudia tak bardzo zestresowana jest ilością ludzi i obecnością kamer, że nie potrafi okazać radości. Jest też możliwość, że dziewczynka w ogóle nie chce być w tym programie i tylko spełnia niezrealizowane marzenia rodziców. Ciężko nam uwierzyć w to, że 11-letnia dziewczynka sama wybiera sobie tak poważny repertuar.

 

Z jednej strony uważamy, że Klaudii należy się tytuł największego talentu w tym programie, ale z drugiej obawiamy się iż dziewczynka nie jest jeszcze gotowa na sławę, koncerty i ten cały "brudny" show-biznes. Przykład Karola "Matrixa", który popłakał się gdy Chylińska ogłosiła, że nie wchodzi do finału, świadczy o tym iż to nie jest program dla tak małych i wrażliwych dzieci. Nie można jednak krytykować TVN-u za to, że pozwoliło na udział dzieci w tym programie. Przecież jak wiadomo są różne typy dzieciaków. Jedne chcą być w centrum uwagi i grać zawsze pierwsze skrzypce, a inne wolą być w cieniu. Przecież gdyby dzieciaki nie chciały, to rodzice siłą by ich do tego programu nie zaciągnęli.