Julita Woś wygrała "Szansę na sukces"!

Julita przeszła długą drogę zanim dotarła do "Fabryki gwiazd"!

 

Julita Woś wyrasta powoli na najbardziej kontrowersyjną uczestniczkę programu "Fabryka gwiazd". Dziewczyna ma duże poparcie u widzów, bo w ostatni piątek wygrała z Marcinem Szymańskim rywalizację o miejsce w akademii. Choć w trakcie gali jurorzy zdecydowali, że Julita będzie zagrożona, Adam Sztaba uratował ją od nominacji. Ciężko nam uwierzyć w to, że Julita zachwyciła swoim wykonaniem Adama bardziej niż Przemek Puk, któremu Kayah powiedziała w piątek, że to był jego najlepszy występ.

 

Julita zanim trafiła do "Fabryki gwiazd" występowała w programie "Bar". W piątek Kayah po raz kolejny przeprosiła ją za to, że ostatnio uniosła się i wypomniała jej udział w tym show. Warto jednak wiedzieć, że Woś brała też udział w "Szansie na sukces" z udziałem Wandy i bandy. Wczoraj Dwójka wyemitowała odcinek z udziałem Julity. Woś została zwyciężczynią tego programu. Jeśli nie wyjdzie jej w "Fabryce gwiazd" to zawsze ma szansę wygrać finałową galę "Szansy na sukces".

 

A oto co Julita powiedziała Plotkowi na temat jej konfliktu z Kayah:

 

 

Julita Woś kontra Kayah

 

 

Julita: "Ja nic złego nie zrobiłam"

 

 

Julita Woś: Nic złego nie zrobiłam

 

Więcej o:
Komentarze (31)
Julita Woś wygrała "Szansę na sukces"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Jesteś JULITA WIELKA!

 • emigrantka

  Oceniono 11 razy 7

  Julite znam od zerowki, to madra i fajna dziewczyna.
  Jest naturalna, zawsze lubila taniec i wystepowala na apelach z zespolem szkolnym. Nawet jesli nie zawojuje muzycznego rynku, to z powodzeniem nadaje sie do showbiznesu...a przede wszystkim nadawalaby sie do prowadzenia programow muzycznych!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Ale zescie sie wczas skapneli :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  przecież ona wygrała nie tylko wczorajszy odcinek szansy.występowała już na koncercie finałowym...chyba nawet w tym roku.podobnie jak Nina podolska która ten finał wygrała.julita grała na saksofonie...nie pamiętam czyj śpiewała repertuar...jeśli sie pisze news na jakiś temat to wartałoby dokładnie sprawdzić dokładnie wszelkie informacje.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Julita była ze mną w 2005 roku w programie szansa na sukces z Martyną Jakubowicz i nic niw wygrała a Man z niej kpił

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  pamietacie jak z Baru? taki reallity sHow na polsacie ... tam tez była ... .hahahah

 • katerina

  Oceniono 12 razy 4

  Puk jest rzeczywiście lepszy wokalnie, z tym, że nie posiada charyzmy. Charyzmę się ma lub nie, nie można tego nauczyć, a śpiew można udoskonalić ćwiczeniami. Zresztą nawet jak Julita nie wygra, to i tak karierę ma murowaną.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  fajna dziewczyna kto ja krytykuje to chyba z zazdrości!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo słaby research macie na tym Waszym "portalu"... . Julita Woś już występowała w finale "Szansy na Sukces" w Sali Kongresowej (2-3 lata temu). Śpiewała kawałek "Warszawa" T.Love i zaiste wycinała na saxie :) A teraz nie wystąpiła w "Szansie..." z zespołem "Banda i Wanda", lecz z piosenkami Wojciecha Trzcińskiego. Wykonywała piosenkę p. Krystyny Prońko. Jeśli już coś piszecie, to SPRAWDŹCIE to najpierw. Parafrazując: od czego jest "Internet, głupcze!" ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX