Edyta Zając: Kocham Czarka i chce z nim założyć rodzinę!

Żadne pierścionki i deklaracje nie są im do szczęścia potrzebne. Co jest dla nich najtrudniejsze?
Edyta kocha Czarka Żadne pierścionki i deklaracje nie są im do szczęścia potrzebne. Edyta Zając, która już rozpoczęła pracę w Polsat Cafe, nie potrafi zrozumieć, czemu każdy krok jej i Czarka Pazury jest oceniany i krytykowany. Edyta Zając, która już rozpoczęła pracę w Polsat Cafe, nie potrafi zrozumieć, czemu każdy ich krok jest oceniany i krytykowany. Nie rozumiem, dlaczego wciąż o nas powstają nieprzychylne artykuły. Mam wrażenie, że ludzie nam rzucają kłody pod nogi. Cokolwiek nie zrobimy, od razu spotyka się to z falą krytyki. Kto za tym wszystkim stoi? Kto to nakręca i po co (...) Ja kocham Czarka i to jest najważniejsze! Choćby cały świat stanął przeciwko nam, jestem gotowa walczyć z całym światem o tę miłość. Kochamy się, jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi i w przyszłości chcielibyśmy założyć rodzinę - mówi "Faktowi" Edyta. Edyta potwierdza, że bardzo się z Czarkiem wspierają, ale jednocześnie zaprzecza, jakoby ukochany załatwił jej pracę w telewizji. Zając twierdzi, że jest zwyczajną 20-latką, nie wyróżniającą się spośród innych. Jej życie zamieniło się w bajkę, dopiero gdy spotkała Pazurę. Teraz ma swój program, żyje luksusowo i jest zapraszana na różne bankiety. Zając twierdzi, że nie potrzebują teraz ślubu. Może właśnie dopiero wtedy, gdy para zdecyduje się sformalizować swój związek, ludzie uwierzą, że oni naprawdę się kochają.

 

Zmierzenie się z falą krytyki ze strony społeczeństwa, która spadła na nich od kiedy wyszło na jaw, że są razem.Edyta Zając, która już rozpoczęła pracę w Polsat Cafe, zupełnie nie potrafi zrozumieć czemu każdy ich krok jest oceniany i krytykowany.

Nie rozumiem, dlaczego wciąż o nas powstają nieprzychylne artykuły. Mam wrażenie, że ludzie nam rzucają kłody pod nogi. Cokolwiek nie zrobimy, od razu spotyka się to z falą krytyki. Kto za tym wszystkim stoi? Kto to nakręca i po co (...) Ja kocham Czarka i to jest najważniejsze! Choćby cały świat stanął przeciwko nam, jestem gotowa walczyć z całym światem o tę miłość. Kochamy się, jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi i w przyszłości chcielibyśmy założyć rodzinę - mówi "Faktowi" Edyta.

 


 

Edyta potwierdza, że bardzo się z Czarkiem wspierają, ale jednocześnie zaprzecza jakoby ukochany załatwił jej pracę w telewizji. Zając twierdzi, że jest zwyczajną 20-latką, nie wyróżniającą się spośród innych. Jej życie zamieniło się w bajkę, dopiero gdy spotkała Pazurę.Teraz ma swój program, żyje luksusowo i jest zapraszana na różne bankiety. Zając twierdzi, że nie potrzebują teraz ślubu. Może właśnie dopiero wtedy gdy para zdecyduje się sformalizować swój związek, ludzie uwierzą, że oni naprawdę się kochają. A gadanie o tym jaka to ich miłość jest wielka staje się nudne.