Czy to koniec Tatiany Okupnik?

Tak zapowiada "Super Express" myląc przy okazji wszystkie fakty z życia wokalistki. A jaka jest prawda?

 

Tatiana Okupnik to wokalistka, która ostatnio bardziej kojarzona była nie z muzyką, a z show "Gwiazdy tańczą na lodzie", które prowadziła. Artystka miała dość takiego stanu rzeczy i zdecydowała się opuścić program, by tym samym skupić się na karierze muzycznej.

 

Kariera Tatiany według "Super Expressu"

 

Dzisiejszy "Super Express" poświęcił wokalistce artykuł, w którym poprzekręcał wiele faktów z jej życia i kariery. Według tabloidu Tatiana zrezygnowała z posady prowadzącej lodowe show, tym samym tracąc okazję na darmowe lansowanie się w telewizji. Wyjechała do Stanów, by tam nagrać płytę, która niestety okazała się porażką. Następnie wystąpiła na festiwalu w Opolu, gdzie jej autorska piosenka została całkowicie niezauważona. Teraz natomiast Okupnik bardzo chciałaby wrócić do prowadzenia show...

 

A jaka jest prawda?

 

W kwietniu 2007 roku światło dzienne ujrzała pierwsza solowa płyta Tatiany Okupnik "On my own". Niedługo po premierze zdobyła ona status złotej, co było nie lada sukcesem i powodem do dumy dla debiutującej solo Tatiany. Dopiero wtedy padła propozycja prowadzenia przez wokalistkę programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Okupnik świetnie radziła sobie z jazdą na łyżwach i zachwyciła widzów swoimi niemal akrobatycznymi umiejętnościami.

 

Po zakończeniu drugiej edycji widowiska przyszedł czas na Opole, gdzie Tatiana wystartowała w konkursie premier z piosenką "Kogo kocham". Niestety nie powiodło się jej, ale artystka nie poddaje się. Jeszcze w wakacje rozpoczęła prace nad swoim drugim albumem. W tym celu wyjeżdża do Stanów, by znów współpracować ze świetnymi, światowej sławy muzykami, którzy odpowiedzialni byli za brzmienie pierwszego krążka.

 

Jak widać, wszystkie artykuły dotyczące Tatiany Okupnik ukazujące się w kolorowej prasie są mocno przesadzone. Plotek wierzy w Tatianę i życzy jej powodzenia. Jesteśmy pewni, że już niedługo znów będzie na szczycie!