Ilona jednak nie dała rady!

Odpadła z "Tańca z Gwiazdami".

 

O tym, jak szło Ilonie Felicjańskiej w programie, chyba nikomu nie trzeba przypominać. Plotek i tak jest zdziwiony, że udało jej się utrzymać przez kilka odcinków. Myśleliśmy, że od razu odpadnie.

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska jak zwykle zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Tym razem pomógł jej strój. Salsa wytańczona w spodniach z frędzelkami... oj było na co popatrzeć.

 

Wczorajszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przypominał reklamę "You Can Dance". Młodzi uczestnicy drugiego tanecznego programu TVN'u przez cały czas siedzieli na widowni i można nawet powiedzieć, że brali czynny udział. Trzeba przyznać, że ta edycja nie należy do najciekawszych. W końcu ile można...

 

 

 

Z czego śmieje się Ilona Felicjańska?
Więcej o:
Komentarze (15)
Ilona jednak nie dała rady!
Zaloguj się
 • caryca.g

  Oceniono 7 razy 5

  Ilona bardzo straciła w moich oczach.Żeby kobieta nie potrafiła poruszac sexownie swoim ciałem?!To co ona robi w łóżku z facetami?Tam to dopiero musi byc nudno!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  tragedia... dobrze, że odpadła już nie dałabym rady na nią patrzeć, nie widziałam jeszcze żadnej kobiety, która byłaby tak drętwa...mogliby ją wymienić na Władzię, która jest bardziej sławna :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  zle tańczyła

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  NO I DOBRZE

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  była tak beznadziejna, że powinna odpaść juz w pierwszym odcinku.

 • guska00181

  Oceniono 5 razy 1

  We wczorajszym odcinku ruszala sie jak cielak! Ta salsa byla tragiczna! Sprawiedliwie odpadla z tanca. Za to bylo na co popatrzec jak tanczyla Marta Zmuda. Poprostu rewelacja. Jest naprawde dobra. Oby tak dalej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  jAK JA JEJ NIE LUBIE blee......
  >>> Jutka

 • Gość: Gość

  0

  Nie lubbie jej . I ona tańczyć nie umiee . xd żaal::P

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Ja nic do niej nie mam,ale niech lepiej pozostanie na wybiegu :).Nie będę na nią bluźnic bo sama jestem wysoka i nie umiem tańczyc...;/;/;/;/ Jednak ten program powinien byc szansa dla na prawdę zdolnych osób w dziedzinie tańca i dawac szansę w rozwoju tym co rzeczywiście wiedzą co to taniec.Aż dziwne ze Felicjańska się tyle utrzymała...przynajmniej spełniła swoje marzenie,którym byl udział w ,,Tańcu..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX