Maserak zdradził "Foremkę" z Gruchałą?

Czarne chmury nad związkiem Rafała i Małgosi.
Niewierny Maserak? Czarne chmury nad związkiem Rafała i Małgosi Rafał Maserak (partner Małgorzaty Foremniak) i Sylwia Gruchała prawdopodobnie mają romans. "Fakt" opublikował zdjęcia, na których objęci spacerują po plaży Małgorzata Foremniak zawsze była piekielne zazdrosna o partnerki taneczne Rafała Maseraka. Aktorka zrobiła mu nawet awanturę przy innych uczestnikach 3 edycji "Tańca z gwiazdami", ponieważ za bardzo zbliżył się według jej oceny do Oli Kwaśniewskiej. Od tamtego czasu Gosia zaczęła trzymać Rafała na bardzo krótkiej smyczymy. Tancerz stał się głową rodziny i nie w głowie mu były romanse z następnymi partnerkami. Do czasu. Wiele zmieniło się gdy Rafał poznał uroczą florecistkę Sylwię Gruchałę. Para miała mało czasu na przygotowanie do pierwszego odcinka show TVN, ponieważ Sylwia wróciła z Olimpiady dopiero w połowie sierpnia. Tancerz i florecistka byli zmuszeni trenować nawet 8 godzin dziennie. Oczywiście bardzo się do siebie zbliżyli. - Chciałbym być dla niej przyjacielem, najlepszym trenerem. Chciałbym być dla niej wszystkim - mówił o Sylwii jeszcze podczas trwania programu Rafał. Po tym jak para odpadła z programu, Rafał nie krył łez. Ich kontakt nie urwał się po pechowym dla nich odcinku. "Fakt" sfotografował ich podczas spaceru w Gdyni. Para była objęta i wyglądała na zakochaną. Sylwia gruchała sobie z Rafałem cały weekend. Co na to Małgorzata Foremniak? - Nie powiem nic na ten temat. Nie chcę ani zaprzeczać, ani potwierdzać tych doniesień. Chciałabym przemilczeć tą sprawę - powiedziała "Faktowi" Gosia. Wiadomo, że związek Gosi i Rafała był bardzo burzliwy. Para często się rozstawała, a po kilku tygodniach znów do siebie wracała. Ostatnio mieli dla siebie bardzo mało czasu, bo aktorka była albo na planie "I kto tu rządzi", albo na castingach do "Mam talent". Czy jej uczucie do Rafała już wygasło?

 

Małgorzata Foremniak zawsze była piekielne zazdrosna o partnerki taneczne Rafała Maseraka. Aktorka zrobiła mu nawet awanturę przy innych uczestnikach 3 edycji "Tańca z gwiazdami", ponieważ za bardzo zbliżył się według jej oceny do Oli Kwaśniewskiej. Od tamtego czasu Gosia zaczęła trzymać Rafała na bardzo krótkiej smyczymy. Tancerz stał się głową rodziny i nie w głowie mu były romanse z następnymi partnerkami. Do czasu. Wiele zmieniło się gdy Rafał poznał uroczą florecistkę Sylwię Gruchałę. Para miała mało czasu na przygotowanie do pierwszego odcinka show TVN, ponieważ Sylwia wróciła z Olimpiady dopiero w połowie sierpnia. Tancerz i florecistka byli zmuszeni trenować nawet 8 godzin dziennie. Oczywiście bardzo się do siebie zbliżyli.

Chciałbym być dla niej przyjacielem, najlepszym trenerem. Chciałbym być dla niej wszystkim - mówił o Sylwii jeszcze podczas trwania programu Rafał.

 

 

Po tym jak para odpadła z programu, Rafał nie krył łez. Ich kontakt nie urwał się po pechowym dla nich odcinku. "Fakt" sfotografował ich podczas spaceru w Gdyni. Para była objęta i wyglądała na zakochaną. Sylwia gruchała sobie z Rafałem cały weekend. Co na to Małgorzata Foremniak?

Nie powiem nic na ten temat. Nie chcę ani zaprzeczać, ani potwierdzać tych doniesień. Chciałabym przemilczeć tą sprawę - powiedziała "Faktowi" Gosia.

Wiadomo, że związek Gosi i Rafała był bardzo burzliwy. Para często się rozstawała, a po kilku tygodniach znów do siebie wracała. Ostatnio mieli dla siebie bardzo mało czasu, bo aktorka była albo na planie "I kto tu rządzi", albo na castingach do "Mam talent". Czy jej uczucie do Rafała już wygasło?

 

Chcesz zawsze wiedzieć, co słychać w świecie gwiazd? Plotek może codziennie wysyłać Ci maile z gorącymi newsami! KLIKNIJ TUTAJ

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Maserak zdradził "Foremkę" z Gruchałą?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  co ona w nim widzi? chołpok dopchał się do koryta i traktuje ja jak dojna krowe

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  baby opanujcie sie,przeciez on wyglada jak alfons!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  malgoska glupias ty , on nie wart jednej.....itd!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  nie boj nic,jak mu sie kaska skonczy to przyleci w podskokach - tanecznych!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 7

  bo on ma adhd i wciaz jemu ruchac sie chce

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  a nie pisalem tu,w tym miejscu pare dni temu zeby mu jajca urwala profilaktycznie?! przeciez to erotuman!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  matko jedyno, jak to mozna na starosc zglupiec...Facet o ilorazie inteligencji Forest Gampa, a te durne baby lataja za nim. Foremniak mimo zgrabnej figury na mloda ne wyglada. Taka zwykla czterdziecha, ale jak dla Maseraka to mistrzostwo swiata, ba dla niego to chyba ta durna Jolka z pazurami do podlogi /tfu/.

 • sugar

  Oceniono 7 razy 5

  Przcież to było do przewidzenia, że nie będzie do końca życia dymał starszą od siebie, ludzie... Przecież to jest FACET.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  malgos,przyjezdzaj w gory,my ci to wynagrodzimy - mlode chlopaki zpod samiuskich tater....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX