Okupnik zażądała od TVP samolotu!

Czyli kulisty rozstania Tatiany Okupnik z Telewizją Publiczną.

 

Tatiana Okupnik nie poprowadzi trzeciej edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Choć producentom bardzo zależało na jej udziale w programie, nie byli w stanie spełnić wszystkich jej warunków. Tatiana chciała bowiem ugotować dwie pieczenie na jednym ogniu. Piosenkarce zależało na tym, żeby jednocześnie nagrywać płytę w USA oraz prowadzić program. Jak pisze tygodnik "Świat i ludzie" Tatiana zażądała sobie dwa razy w tygodniu samolotu do USA!

Stawiano na Tatianę, bo jest już sprawdzona, ale ona miała muchy w nosie. I nie brała pod uwagę tego, że telewizja może z niej zrezygnować. Sądziła, że może sobie na wszystko pozwolić. I zażyczyła - mówi tygodnikowi pracownik stacji.

Rinke Rooyens choć bardzo ceni Tatianę nie mógł spełnić wszystkich jej zachcianek. W końcu ma na głowie Jolę Rutowicz i Dodę, które również prześcigają się w nowych pomysłach. Rinke musi je realizować, bo przecież różowe królowe mają być największymi gwiazdami show. Okupnik zastąpiła Justyna Steczkowska, której zależy na poprawieniu swojego wizerunku medialnego i zdobyciu większej popularności.

 

Już od rana lubisz być dobrze poinformowany? Plotek może codziennie wysyłać Ci maile z gorącymi newsami z życia gwiazd KLIKNIJ TUTAJ