Dziewczyna "Roofiego" w finale "You Can Dance"!

Rafał może być dumny ze swojej ukochanej.

 

Podczas trwania pierwszej edycji programu "You Can Dance" miliony nastolatek wzdychały do Rafała Kamińskiego. Większość z nich nie wiedziała jednak, że po każdym występie tancerz wracał za kulisy, gdzie czekała na niego jego ukochana Justyna Banasiak. W trzeciej edycji show, role odwrócą się. Tym razem to "Roofi" będzie dopingował swoją dziewczynę. We wczorajszym odcinku show YCD jury wyłoniło 16 finalistów, którzy już za tydzień wystąpią w pierwszym programie na żywo. Wśród nich jest właśnie Justyna. Dziewczyna przeżyła bardzo stresujące chwile zanim dostała się do finału, bowiem musiała wziąć udział w dogrywce.

 

Specjalny gość odcinka Brian Friedman, który od lat współpracujący z Britney Spears, pochwalił jej urodę oraz taniec, ale Michał Piróg powiedział jej, że jest kompletnie nijaka! Do programu dostał się też chłopak, któremu Brian powiedział, że jako jedynego z całej grupy zatrudniłby go w swoim zespole. Rzutem na taśmę do finału przeszedł Karol Niecikowski, który dotychczas uchodził za faworyta programu. Chłopak nie poradził sobie najlepiej z choreografią Briana, ale obronił się solówką. Oczywiście za tydzień zobaczymy występ Kuby Mędrzyckiego, przez którego Piróg popłakał się na castingu.

Więcej o:
Komentarze (18)
Dziewczyna "Roofiego" w finale "You Can Dance"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  bo to jest bosakowa.. a nie justyna..

 • martysiaczek

  Oceniono 4 razy 2

  fajnie że oboje mogą zabłysnąć :)

 • powerxgirl

  Oceniono 1 raz 1

  fajnie ze są razem ja lubie i roofiego i justynę

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 1

  raczej wygladaja jak rodzenstwo hehe

 • ann96

  0

  ona mi przypomina Annę Bosak . Na początku myślałam , że to ona .

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Justyna Banasiak jest i. d. i. o t. k.a ... buuuuuuuuuuuu bleeeeeeeeeee ,wymioty>

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Co z tego, że Justyna jest dziewczyną Rafała? Osobiście ich znam i wiem, że nie dostała się do programu dlatego, że jest z Rafałem. Justyna jest bardzo dobrą tancerką i na pewno na finał zasługuje, tak jak zasługiwał Rafał w 1 edycji, więc zejdźcie z nich :]

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Karolek jest the best xP

 • takajedna007

  Oceniono 6 razy 0

  Roofi jest the best

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX