Mucha chce odzyskać Wojewódzkiego!

Mucha lata za ukochanym

 

Ania Mucha około roku temu postanowiła wylecieć do Stanów i tam rozpocząć naukę aktorstwa w szkole Lee Strasberga. W Polsce zostawiła Kubę Wojewódzkiego, a więzi, które ich łączyły zaczęły słabnąć. To był koniec ich związku.

 

Dziś Ania Mucha wróciła do Polski i wydaje się, że żałuje tego, że niedawno zostawiła swojego ukochanego. Najwyraźniej stara się to naprawić. "Super Express" przyłapał parę na romantycznej kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Ania kokietowała i zagadywała Kubę. On jednak wydawał się być niewzruszony i zajmował się głównie jedzeniem. Spotkanie zakończyło się przyzwoicie. Kuba odwiózł Anię do domu i pożegnał się z nią pod klatką, po czym wrócił do swojego apartamentu.

 

Mucha widocznie stara się odzyskać względy ukochanego, które jakiś czas temu poświęciła na rzecz wyjazdu do Nowego Jorku. Ciekawe tylko, co na to Kuba? Został porzucony i być może jego duma nie pozwala mu znów ulec urokowi Ani. A może chce ją tylko przetrzymać?

 

Lubisz wiedzieć, co słychać w świecie gwiazd? Możesz codziennie dostawać maile od Plotka z gorącymi newsami i ekskluzywnymi materiałami KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Mucha chce odzyskać Wojewódzkiego!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 23

  Każdy interpretuje, jak mu wygodnie. Byli parą, potem się rozstali, zostali przyjaciółmi, zjedli razem kolację, Ania kilka razy uśmiechnęła się (w końcu kolacja to nie stypa), a "SE" dorobił do tego ideologię i jej uśmiechy nie są już zwykłymi uśmiechami - teraz Ania zamiast pyszności na talerzu, pożera wzrokiem Kubę, spogląda na niego pożądliwym spojrzeniem, ślini się na jego widok, ociera się i w ogóle o mało nie wlezie mu w rozporek. Grunt to wyobraźnia. Gorzej, jak jest to chora wyobraźnia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 65 razy 23

  Odpieprzcie się od Muchy i Kuby, hieny...

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 7

  I niech sobie żyją długo i szczęśliwie. Już podczas nagrania programu biła od nich taka chemia. I cóż widać, że mają się ku sobie. Bardzo dobrze, bo pasują do siebie jak nikt.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 2

  nie wiecie ze....Mucha to natretne stworzonko?!jak sie ja odgania,powraca jak bumerang?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 1

  "Brzydka ona, brzydki on, a taka ładna miłość. Mała stacja, kiepski bar. To nie w tym rzecz, to nie w tym rzecz."
  Życzę szczęścia i powodzenia.

 • kretynofil

  Oceniono 14 razy 0

  Nazywam sie kretynofil. Zaraz ide do szkoly. Ale jak wroce, to zaczne pisac o nieruchomosciach, jaki jestem madry. I to ze mieszkam w Belgii i zarabiam duzo pieniazkow. Lubie jak mi ludzie zazdroszcza.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy -3

  No bo Ania po prostu NIE SIEDZI W DOMU:) Ha!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy -3

  A co się będzie z gó...arą użerał hehehee

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy -3

  psyjezdzaj mucha w gory,bedziemy cie lonacyc jak tsa,ten sietniok wojewodzki psy nas wysiado!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX