Żora nie chciał przespać się z Paris Hilton!

A mógł być jej kochankiem!
Mógł być kochankiem Paris Żora nie chciał przespać się z Paris Hilton! Tancerz Żora Korolyov odrzucił rolę w filmie, w którym grałby razem Paris Hilton! Tłumaczy, że w scenariuszu za dużo było perwersyjnych scen erotycznych. Żorę czeka bardzo stresujący tydzień. Tancerz jest bowiem zagrożony w show "Jak oni śpiewają". Gdyby widzowie zdecydowali, że nie chcą już dłużej słuchać jego śpiewania, Żora przeżyłby chyba prawdziwy dramat. Tancerz w wywiadzie dla "Gali" otwarcie mówi o tym, że ma parcie na szkło. Gra w serialu to nie to samo, co rozrywkowy program, który oglądają miliony osób. Show-biznes go wciągnął i Korolyow zrezygnował z kontynuowania kariery tanecznej. Obecnie chłopak o urodzie cherubinka gra w dwóch serialach. Jego kariera aktorska dopiero się rozkręca. Żora nie przyjmuje jednak wszystkich propozycji, które otrzymuje. Niedawno zrezygnował z roli chłopaka Paris Hilton! - Wiktor Grodecki, polski reżyser, który pracuje za granicą, zaproponował mi jedną z głównych ról w polsko-amerykańskiej produkcji. Miałem zagrać kapitana oddziału polskich żołnierzy, a Paris Hilton moją kobietę. Zrezygnowałem, bo za dużo było tam scen erotycznych. Ale w tym filmie nie chodziło o zwykły seks. Za dużo w nim było perwersji - mówi "Gali" Żora. Scenariusz filmu był dla Żory zdecydowanie za ostry. Zresztą po tej roli Żora mógłby zostać zamknięty z szufladzie z napisem - grał w filmie z Hilton. Może i Paris jest znana, ale rola w filmie z nią nie jest nawet żadną nobilitacją, a raczej obciachem.

 

Żorę czeka bardzo stresujący tydzień. Tancerz jest bowiem zagrożony w show "Jak oni śpiewają". Gdyby widzowie zdecydowali, że nie chcą już dłużej słuchać jego śpiewania, Żora przeżyłby chyba prawdziwy dramat. Tancerz w wywiadzie dla "Gali"otwarcie mówi o tym, że ma parcie na szkło. Gra w serialu to nie to samo, co rozrywkowy program, który oglądają miliony osób. Korolyov swoją przygodę z telewizją rozpoczął w "Tańcu z Gwiazdami". W końcu to dziedzina, w której najlepiej się odnajduje. Żora tańczy od ósmego roku życia. Początki jak zwykle nie były łatwe:

Mój tata powiedział, że nie potrzebuje w domu geja i żebym lepiej pokopał w piłkę. Ale w końcu dał się przekonać. Po ośmiu latach tańczenia na Ukrainie wysłał mnie do Niemiec, żebym mógł się dalej kształcić i spełniać swoje marzenia - wspomina "Gali" Żora.

 

Korolyov był pod presją ojca, ale nie zrezygnował ze swojej pasji. I dobrze. W końcu jest teraz bardzo utytułowanym tancerzem. Obecnie Żora nie bierze już udziały w turniejach tańca. Show-biznes go wciągnął i Korolyow zrezygnował z kontynuowania kariery tanecznej. Obecnie chłopak o urodzie cherubinka gra w dwóch serialach. Jego kariera aktorska dopiero się rozkręca.Żora nie przyjmuje jednak wszystkich propozycji, które otrzymuje. Niedawno zrezygnował z roli chłopaka Paris Hilton!

Wiktor Grodecki, polski reżyser, który pracuje za granicą, zaproponował mi jedną z głównych ról w polsko-amerykańskiej produkcji. Miałem zagrać kapitana oddziału polskich żołnierzy, a Paris Hilton moją kobietę. Zrezygnowałem, bo za dużo było tam scen erotycznych. Ale w tym filmie nie chodziło o zwykły seks. Za dużo w nim było perwersji - mówi "Gali" Żora

Scenariusz filmu był dla Żory zdecydowanie za ostry. Zresztą po tej roli Żora mógłby zostać zamknięty z szufladzie z napisem - grał w filmie z Hilton.Może i Paris jest znana, ale rola w filmie z nią nie jest nawet żadną nobilitacją, a raczej obciachem.