Marcin Mroczek podrywa mężatkę!

Piękna Ukrainka zakręciła w głowie Marcinowi.
Mroczek podrywa mężatkę! Piękna Ukrainka zakręciła w głowie Marcinowi. To 31- letnia piosenkarka Natalya Shmarenkova zdobyła serce Marcina Mroczka. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że artystka ma męża! Nie Edyta Herbuś, ani nie Agnieszka Popielewicz. To 31- letnia piosenkarka Natalya Shmarenkova zdobyła serce Marcina Mroczka. Jak wszyscy pamiętamy zanim Mroczek wytańczył zwycięstwo na Eurowizji, wygrał międzynarodową edycję "Tańca z gwiazdami", która rozgrywała się na Ukrainie. Od tamtego czasu Mroczek jest u naszych sąsiadów bardzo rozpoznawalny. Popularność wiążę się z tym, że Marcin dostaje różne propozycje zawodowe. Teoretycznie jest aktorem, więc zdarzyło mu się nie raz pojawić na Ukrainie na planie filmowym. Na jednym z nagrań Marcin poznał tamtejszą gwiazdę estrady Shmarenkovą. Para ponoć szybko znalazła wspólny język i zaczęła spędzać razem czas. Jak twierdzi "SE" ukraińskie media już piszą o "międzynarodowym romansie". Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że artystka ma męża! Natalya w tym roku zdobyła tytuł Mrs. World czyli najpiękniejszej mężatki na świecie. Mroczek nie idź tą drogą!

 

Nie Edyta Herbuś, ani nie Agnieszka Popielewicz. To 31- letnia piosenkarka Natalya Shmarenkova zdobyła serce Marcina Mroczka. Jak wszyscy pamiętamy zanim Mroczek wytańczył zwycięstwo na Eurowizji, wygrał międzynarodową edycję "Tańca z gwiazdami", która rozgrywała się na Ukrainie. Od tamtego czasu Mroczek jest u naszych sąsiadów bardzo rozpoznawalny. Popularność wiążę się z tym, że Marcin dostaje różne propozycje zawodowe. Teoretycznie jest aktorem, więc zdarzyło mu się nie raz pojawić na Ukrainie na planie filmowym.

 

Na jednym z nagrań Marcin poznał tamtejszą gwiazdę estrady Shmarenkovą. Para ponoć szybko znalazła wspólny język i zaczęła spędzać razem czas. Jak twierdzi "SE" ukraińskie media już piszą o "międzynarodowym romansie". Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że artystka ma męża! Natalya w tym roku zdobyła tytuł Mrs. World czyli najpiękniejszej mężatki na świecie. Mroczek nie idź tą drogą!

 

Na zdjęciu piękna Natalia: