Jabłczyńska płaci za facetów?

Czy dlatego tak chętnie się jej trzymają?
Płaci za facetów? Czy dlatego tak chętnie się jej trzymają? "Super Express" przyłapał Joannę Jabłczyńską na zakupach w pewnym centrum handlowym w Warszawie. Towarzyszył jej przystojny blondyn i nie odstępował jej na krok "Super Express" przyłapał Joannę Jabłczyńską na zakupach w pewnym centrum handlowym w Warszawie. Oczywiście Asia nie była sama. Towarzyszył jej przystojny blondyn, który nie odstępował jej na krok. - To brat męża mojej siostry. Tym razem pudło - powiedziała Joasia w rozmowie z "Super Expressem". Tabloid jednak uparcie stoi przy swoim i nie zadowala się taką odpowiedzią. Czy ów przystojniak jest rzeczywiście tylko członkiem rodziny Asi? Poczekamy, to wszystko się wyjaśni. Póki co, jedno jest pewne: aktorka za wszelką cenę chce dogodzić chłopakowi. Podczas zakupów w centrum handlowym starała się zrealizować każdą jego zachciankę. Podobno Jabłczyńska płaciła za wszystkie te przyjemności. Czy jednak kupienie facetowi rurki z kremem świadczy o tym, że go utrzymujemy? Zdaniem Plotka to taki miły gest, na który każda dziewczyna powinna się czasem zdobyć. Poza tym, czego by nie mówić o przesłodzonej Asi, jedno trzeba przyznać: to miła, pogodna i ładna dziewczyna, więc pieniądze raczej niewiele zmienią, bo w towarzystwie takiej osoby z pewnością dobrze spędza się czas. 

 

"Super Express" przyłapał aktorkę na zakupach w pewnym handlowym w Warszawie. Oczywiście Asia nie była sama. Towarzyszył jej przystojny blondyn, który nie odstępował jej na krok.

 

- To brat męża mojej siostry... Tym razem pudło - powiedziała Joasia w rozmowie z "Super Expressem".

 

 

Tabloid jednak uparcie stoi przy swoim i nie zadowala się taką odpowiedzią. Czy ów przystojniak jest rzeczywiście tylko członkiem rodziny Asi? Poczekamy, to wszystko się wyjaśni. Póki co, jedno jest pewne: aktorka za wszelką cenę chce dogodzić chłopakowi. Podczas zakupów w centrum handlowym starała się zrealizować każdą jego zachciankę. Podobno Jabłczyńska płaciła za wszystkie te przyjemności.

 

Czy jednak kupienie facetowi rurki z kremem świadczy o tym, że go utrzymujemy? Zdaniem Plotka to taki miły gest, na który każda dziewczyna powinna się czasem zdobyć. Poza tym czego by nie mówić o przesłodzonej Asi, jedno trzeba przyznać: to miła, pogodna i ładna dziewczyna więc pieniądze raczej niewiele zmienią, bo w towarzystwie takiej osoby z pewnością dobrze spędza się czas.