Steczkowska nie radzi sobie na lodzie?

Czy da radę kręcić lepsze piruety od Tatiany?

 

O tym, że Justyna Steczkowska ma kocie ruchy przekonaliśmy się już podczas trwania programu "Taniec z gwiazdami". Umiejętności zdobyte podczas show TVN-u z pewnością przydadzą jej się w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", który piosenkarka ma poprowadzić. Steczkowską czekają dwa pracowite tygodnie. Piosenkarka ostatni raz łyżwy miała na nogach 25 lat temu!

 

"Fakt" spotkał Steczkowską na jej pierwszym treningu na lodzie. Gazeta twierdzi, że artystka radzi sobie doskonale, choć na zdjęciach w ogóle tego nie widać! Tatiana Okupnik wydawała się być niezastąpiona na lodzie, jej szpagaty i wyszukane figury powalały wszystkich. Czy Steczkowska dorówna Tatianie? A może pierwszy raz w historii programu upadnie prowadząca?

 

Nas nadal denerwuje to, że Steczkowska wszędzie się wciska. Jesienią nie będzie jej tylko w TVN-ie. Zupełnie nie rozumiemy producentów różnych programów. W rankingach na najmniej lubianą gwiazdę Justyna najczęściej zwycięża lub jest przynajmniej w czołówce. Chcecie zdenerwować ludzi?