Skąpy Kupicha kolegom daje ochłapy!

Wielki gwiazdor się znalazł! Piotr Kupicha gardzi swoimi kolegami z zespołu i fanami.
Skąpy Kupicha! Wielki gwiazdor się znalazł! Kupicha gardzi swoimi kolegami z zespołu i fanami. Liderowi zespołu "Feel" Piotrowi Kupisze woda sodowa ostro uderzyła do głowy. Po wielkim sukcesie muzyk stał się bardzo skąpy! Liderowi zespołu "Feel" Piotrowi Kupisze woda sodowa ostro uderzyła do głowy. Jeszcze dwa lata temu nikt nie wiedział, kim jest Piotr. Muzyk pochodzący ze Śląska żył jak wielu debiutujących artystów i cieszył się każdą zarobioną złotówką. Kochał muzykę i cenił fanów. Sukces bardzo go zmienił. Piotr stał się skąpy i zarozumiały. Zespół "Feel" jest tak pazerny na pieniądze, że przyjmuje praktycznie każdą propozycje. Grupa gra nawet dwa koncerty dziennie w oddalonych od siebie o setki kilometrów miejscowościach. Wiąże się to z tym, że chłopaki notorycznie spóźniają się na koncerty. Największą gażę za jeden występ zgarnia oczywiście Piotr. Jak pisze "SE", Kupicha płaci swoim muzykom ochłapy. Oni dostaną raptem 500 do 1000 złotych, a on nawet 15 tysięcy za jeden półtoragodzinny koncert. Po występach wielu artystów rozmawia jeszcze z fanami i rozdaje im autografy. Kupicha po tym, jak dostanie kasę, wsiada w samochód i wyjeżdża. Tak też było podczas niedzielnego koncertu zespołu w Kędzierzynie-Koźlu. Po występie kilkunastu fanów stało pod bramkami, śpiewało i wołało Piotrka. Wśród nich była niepełnosprawna dziewczynka na wózku. Piotr w tym czasie uciekł innym wyjściem i zostawił pod barierkami zrozpaczonych fanów. Kupicha znów pokazał swoje prawdziwe oblicze. Pierwszy raz mogliśmy przekonać się, jaki jest, gdy wyrzucił fana z garderoby przed koncertem w Kołobrzegu i gdy kazał swoim muzykom spać w jednym, ciasnym pokoju. Piotr opanuj się, bo niedługo wszyscy fani się od ciebie odwrócą!

 

Liderowi zespołu "Feel"Piotrowi Kupisze woda sodowa ostro uderzyła do głowy. Jeszcze dwa lata temu nikt nie wiedział, kim jest Piotr. Muzyk pochodzący ze Śląska, żył jak wielu debiutujących artystów i cieszył się każdą zarobioną złotówką. Kochał muzykę i cenił fanów. Sukces bardzo go zmienił. Piotr stał się skąpy i zarozumiały.

 

Zespół 'Feel" jest tak pazerny na pieniądze, że przyjmuje praktycznie każdą propozycje. Grupa gra nawet dwa koncerty dziennie w oddalonych od siebie o setki kilometrów miejscowościach. Wiąże się to z tym, że chłopaki notorycznie spóźniają się na koncerty.

 

Największą gażę za jeden występ zgarnia oczywiście Piotr. Jak pisze "SE"Kupicha płaci swoim muzykom ochłapy. Oni dostaną raptem 500 do 1000 złotych, a on nawet 15 tysięcy za jeden półtoragodzinny koncert. Po występach wielu artystów rozmawia jeszcze z fanami i rozdaje im autografy. Kupicha po tym jak dostanie kasę, wsiada w samochód i wyjeżdża. Tak też było podczas niedzielnego koncertu zespołu w Kędzierzynie-Koźlu. Po występie kilkunastu fanów stało pod bramkami, śpiewało i wołało Piotrka.Wśród nich była niepełnosprawna dziewczynka na wózku.

Piotr w tym czasie uciekł innym wyjściem i zostawił pod barierkami zrozpaczonych fanów. Kupicha znów pokazał swoje prawdziwe oblicze. Pierwszy raz mogliśmy przekonać się, jaki jest gdy wyrzucił fana z garderoby przed koncertem w Kołobrzegu albo gdy kazał swoim muzykom spać w jednym, ciasnym pokoju. Piotr opanuj się, bo niedługo wszyscy fani się od Ciebie odwrócą!

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (145)
Skąpy Kupicha kolegom daje ochłapy!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 67 razy 45

  To jest głupi plagiator... Do tego pazerny, nie szanujący członków zespołu... Spójrzmy prawdzie w oczy... Czy taki przeciętny fan "feel" zna cały sqad zespołu ? Wie że tam jest Piotruś i nikt więcej... Kurna ! Oni mają czelność się nazywać Rockiem ! A Rock to jest band, w którym każdy jest równy ! A nie że jeden zarabia 15 tys a drugi 5 x mniej... Teledyski feel polegają na przybliżaniu kamery w ryj Kupichy, pokazaniu przez 3 sec ręki jednego z gitarzysty i znowu ryj kupichy przez reszte piosęnki... Jego teksty są bezsensowne ! Piosęnka się nazywa "Jak anioła głos"... Całą piosenke piepszy o szklankach i pomarańczach że pod koniec usłyszał szklanki dzwięk ! Klei się to kupy ? Raczej nie... Nawet spiewać nie umie... SPIEWA JAKBY KTOŚ MU BUTEM PRZEPONE DOCISNOŁ ! Nie rozumiem czemu to coś wyszło na front sławy... W Polsce musi brakować dobrej muzy najwidoczniej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 55 razy 27

  a ja na kupiche i zespół kłade ...uja!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 14

  ale kto to k***a jest?

 • xxdemonicgirlxx

  Oceniono 28 razy 14

  Piotruś, to kolejna typowa gwiazdka. Po przyznajmy sami, mało jest ludzi, którym w takiej sytuacji sodówka by nie odwaliła.

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 14

  Jeśli myślicie ze on śpiewa dla was to jesteście naiwni on śpiewa dla kasy....

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 13

  ALe o czym mowa ?? o FEEL?? zespoł na 1 sezon ... za pare miesięcy wszyscy o nim zapomną ... bede inni lepsi ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 13

  O! To skończy jak Rubik! Nie mogę się doczekać!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 13

  od dawna zle mu z oczu patrzy

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  sam wygląda jak ochłap

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX