Wojewódzki boi się Giertycha!

Kuba nie zjawił się w sądzie!
Kuba boi się Giertycha! Wojewódzki nie zjawił się w sądzie! Kuba Wojewódzkiego nie stawił się w sądzie na rozprawie, na której interesy poszkodowanego reprezentowała kancelaria Romana Giertycha z b. szefem LPR na czele. W poniedziałek miało mieć miejsce pierwsze starcie Romana Giertycha i Kuby Wojewódzkiego w sądzie. Kuba jest oskarżony o rozbicie szyby w aucie jednego z mieszkańców Warszawy. Dziennikarz do wszystkiego się przyznał. Interesy poszkodowanego reprezentuje kancelaria Romana Giertycha z byłym szefem LPR na czele. Zapowiadało się niezłe przedstawienie, jednak nic z tego. Wojewódzki nie zjawił się w sądzie, bo ponoć nie otrzymał wezwania. Mimo jego nieobecności pierwsza rozprawa odbyła się. Jak relacjonuje "SE", Giertych przekonywał, że prawo obowiązuje każdego, nawet niezwykle popularnego człowieka. Podczas rozprawy wnioskowano o warunkowe umorzenie postępowania wobec Kuby. Po rozprawie sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia. Prokuratura będzie musiała zająć się sformułowaniem nowego aktu oskarżenia wobec Wojewódzkiego. A to oznacza, że Roman Giertych będzie musiał jeszcze poczekać na swój wielki triumf w blasku fleszy.

 

Wczoraj miało mieć miejsce pierwsze starcie Romana Giertycha i Kuby Wojewódzkiego w sądzie. Kuba jest oskarżony o rozbicie szyby w aucie jednego z mieszkańców Warszawy. Dziennikarz do wszystkiego się przyznał. Interesy poszkodowanego reprezentuje kancelaria Romana Giertycha z byłym szefem LPR-u na czele. Zapowiadało się niezłe przedstawienie, na miarę tych amerykańskich procesów. Nic z tego. Wojewódzki nie zjawił się w sądzie, bo ponoć nie otrzymał wezwania. Mimo jego nieobecności, pierwsza rozprawa odbyła się.

 

 

Jak relacjonuje "SE" Gietrych przekonywał, że prawo obowiązuje każdego, nawet niezwykle popularnego człowieka. Podczas rozprawy padł wniosek o warunkowe umorzenie postępowania wobec Kuby. Po niedzielnej rozprawie, sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia. Prokuratura będzie musiała zająć się stworzeniem nowego aktu oskarżenia dla Kuby Wojewódzkiego. A to oznacza, że Roman Giertych będzie musiał jeszcze poczekać na swój wielki triumf w blasku fleszy.

 

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Wojewódzki boi się Giertycha!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  kocham Kube!!!!!!!!!!!!on jest Suuper!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  Za rozbicie szyby w aucie powinien oddać jedną parę skarpetek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Niech odda swoją szybę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  sucharek taki mocny w gębie,a boi się mecenasa Giertycha.

 • xxdemonicgirlxx

  Oceniono 5 razy -1

  Nie lubię Giertycha, ale Kuba na prawdę przesadza. Ta jego poza buntownika z wyboru ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy -5

  wojewodzki to prostak nad prostakami i idiota!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX