Rutowicz: Andrzejewicz jest tak piękna jak ja!

Jola znalazła w końcu przyjaciółkę! I to jaką!

 

Jola Rutowicz robi sobie przerwę od mężczyzn. Po rozczarowaniach jakie przyniósł jej związek z Jarkiem Jakimowiczem, dziewczyna postanowiła nie angażować się w żadne nowe znajomości. Nawet Marcin Najman nie do końca zdołał zdobyć jej zaufanie. Jola skupia się teraz na treningach na lodzie oraz rozwijaniu swojej przyjaźni z Gosią Andrzejewicz.

Gosia jest szczera i rozumiemy się ze sobą. Ona jako jedyna nie jest obłudna w stosunku do mnie. Dziewczyny tak przypadły sobie do gustu, że są niemal nierozłączne. Razem robią zakupy, powierzają sobie swoje sekrety.Z Gosią mamy dużo wspólnego. Na przykład to, że portale internetowe nas uwielbiają he, he... Gosia jest ciepła, miła i piękna jak ja! - mówi "SE" Jola.

 

 

Rutowicz nie pozwoli nikomu złego słowa powiedzieć na swoją przyjaciółkę. Również Gosia nie jest jej dłużna i prawi jej komplementy na łamach "SE"!

Najlepiej się ze sobą dogadujemy, jest wesoła nikogo nie udaje. Mogę na nią liczyć - powiedziała Andrzejewicz "SE".

To historyczny moment. Dwie nasze ulubione gwiazdy, nagle zapałały do siebie wielką sympatią. Zobaczymy czy ta przyjaźń przetrwa rywalizację, jaka będzie miała miejsce w show "Gwiazdy tańczą na lodzie".