Czy Czech oświadczy się Książkiewicz?

Przystojny Czech wciąż zwleka z zaręczynami. Dlaczego?

 

O tym, że Weronika Książkiewicz planuje przyszłość z Krzysztofem Latkiem pisaliśmy już kilka tygodni temu. W "Rankingu gwiazd" aktorka powiedziała: obecna "teściowa" jest moją ostatnią. Ukochany nie był jej dłużny. Z jego ust padły słowa o wielkiej miłości oraz chęci oddania życia za aktorkę. Nic więc dziwnego, że Wera oczekiwała jakiejś konkretnej deklaracji i pierścionka z brylantem. Okazją ku temu był ich romantyczny wyjazd do Paryża, który miał miejsce kilka dni temu. Jak podaje "SE" Weronika wróciła jednak bez pierścionka.

 

Nie, nie było oświadczyn - mówi "SE" smutna aktorka.

 

Na co on czeka? Książkiewicz jest bardzo atrakcyjna i bez problemów znajdzie kolejnego ukochanego, który będzie młodszy od 43-letniego Latka. Przypominamy, że parę dzieli 16 lat różnicy. A nam przy okazji tej całej historii z pochodzeniem Krzysztofa przypomniała się reklama "Play" z głupią blondynką w roli głównej. Ciekawe czy Weronika też do "czech" ma za darmo?

 

Więcej o:
Komentarze (12)
Czy Czech oświadczy się Książkiewicz?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Powrócił zatem ten sam niezrównowazony psychicznie stołeczny playboy Latek, swojego czasu głośne były pogłoski, ze Pan Waler chciał go skarzyc za znęcanie sie na córka Sandra, potem Joanna Chordynska miłością pana Krzysztofa była.
  Brrrry, sexowana Weronika powinna uciekac gdzie pieprz rośnie przed takimi dwulicowymi amantami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  ona jest beznadziejna, nie dość że niezbyt urodziwa to jeszcze zero talentu. a on całkiem , całkiem, mógłby sobie znaleźć kobiete na poziomie a nie taka co tylko myśli du.ą i portfelem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  ależ ona jest paskudna://

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jaki Czech? skąd ten Czech? Krzyś Latek, pupil nauczycieli w "17" na Saskiej Kępie. Zdolny, błyskotliwy, piątkowy uczeń (rok młodszy od klasy - on z 65., zaczął szkołę w 71).Przystojny, wygadany, ale z kidersztubą; kłaniał się na ulicy rodzicom kolegó ze szkoły. Zapowiadał się świetnie, a skończył jako atrakcyjka na pudelkach czy pomponikach? Krzyś, OBCIACH!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  bo jest głupi jak but z lewej nogi

 • Gość: Gość

  0

  wiesniara zle hej sie z oczu patrzy

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  o boze ja mieszkam w paryzu, dobrze ze ich nie spotkalam hehehehehehehe

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  czy wy całkiem zgłupieliście , on nie jest żadnym czechem ,chyba że był nim zanim rozpoczął naukę w szkole podstawowej nr 17 w warszawie w eieku lat 7

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  to zdzira głupia ipojebana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX