Książę William znów odkłada ślub?

Niedługo na Kate Middleton będziemy mówić: Gnijąca Panna Młoda!


Dziewczyna księcia Williama, Kate Middleton nazywana jest przez Brytyjczyków "Waity Kate". Dziewczyna poza tym, że wiernie czeka na swojego księcia, właściwie nic nie robi. Kate wciąż czeka aż William jej się oświadczy. Problem w tym, że następcy tronu wcale nie śpieszy się do żeniaczki. Brytyjskie media spekulowały, że po zakończeniu szkolenia w RAF-ie William w końcu zaręczy się z Middleton i w Londynie pod koniec roku odbędzie się ślub. Wszystko wskazuje jednak na to, że Kate jeszcze sobie poczeka. Na początku tygodnia William oficjalnie ogłosił, że zamierza przejść kolejne półtoraroczne szkolenie w RAF-ie. Jak pisze "The sun" po jego zakończeniu książę, który ma obecnie stopień porucznika, zostanie pilotem operacyjnym w jednostce poszukiwawczo-ratunkowej.

Czas, który spędziłem w RAF-ie na początku tego roku, uświadomił mi, jak bardzo kocham latanie. Służba poszukiwawczo-ratunkowa to idealna okazja, by być pilotem operacyjnym i brać czynny udział w działaniach krajowych służb ratowniczych - powiedział "The Sun" William.

William gdy obejmie tron, stanie się zwierzchnikiem sił zbrojnych. Różnego rodzaju szkolenia w siłach lądowych i powietrznych były w jego przypadku niezbędnie. Nikt jednak nie spodziewał się, że jego przygoda z wojskiem będzie trwała tak długo. Kate czekała 6 lat, to poczeka i kolejne...