Najlepsze momenty"Mam talent"! Wideo

Duet akrobatów, facet przebrany za Marylę Rodowicz czy urocza Klaudia! Zobacz to jeszcze raz!

 

Dla tych, którzy nie oglądali programu mamy filmy z występami najciekawszych i najbardziej utalentowanych uczestników castingów do "Mam talent". Plotek generalnie chyli czoła przed producentami "Mam talent". Czego jak czego, ale talentu do robienia programów TVN-owi odmówić nie można. Nie mamy wątpliwości, że nowe show stacji będzie chętniej oglądanym programem niż "Jak oni śpiewają". Jedyne, co nie podobało nam się w tym show to montaż. W każdym odcinku "You can dance" mamy relacje z castingów z danego miasta. Tutaj w jednym odcinku mieliśmy uczestników z różnych miast. Jak dla nas było zbyt chaotycznie.

Prowadzący Szymon Hołownia i Marcin Prokop nie przeszkadzają, nie drażnią a to w dzisiejszych czasach znaczy, że są świetnymi prowadzącymi. Bez wątpienia największym plusem programu są jurorzy. Choć Kuba Wojewódzki jest łagodniejszy niż w "Idolu' wciąż podobają nam się jego niektóre riposty. Małgosia Foremniak nadal ma coś z Zosi z "Na dobre i na złe", ale zdarza jej się nawet kogoś skrytykować i obrazić. Agnieszka Chylińska to klasa sama w sobie. Nadal klnie, ale potrafi też się wzruszyć i rozbawić publiczność.

 

 

Nam w pierwszym odcinku oprócz sławnej już Klaudii podobali się dwaj panowie akrobaci. Gdy weszli na scena w samych bokserkach obawialiśmy się, że będą tańczyć jak Dawid Ozdoba. Całe szczęście myliliśmy się, bo byli fenomenalni.

Oto ich występ:

 

 

 

Józef i Irena - genialni. Tymi strojami, tańcem i tekstem piosenki rozbawili nas do łez:

 

 

 

Ziemowit Świtalski - słodki, miły i utalentowany. Za parę lat wygra konkurs Chopinowski:

 

 

 

 

Cyrkowcy - w trakcie ich występu sami chcieliśmy za jurorów przycisnąć ten przycisk. Po prostu obawialiśmy się o życie tego pana:

 

 

 

Formacja taneczna "Elektra". Przy ich ocenie Foremniak mogła w końcu wykazać się znajomością tańca. Kuba nieźle im pojechał z tymi brzuchami, ale ostatecznie dostały się do programu:

 

 

 

 

"Audiofeels" - im nie potrzeba instrumentów:

 

 

 

Facet przebrany za Marylę Rodowici. Zaskoczył wszystkim, bo okazało się, że ma naprawdę niezły głos:

 

 

 

 

Człowiek z kulą:

 

 

 

 

Na koniec "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Klaudii: