Najlepsze nogi w showbiznesie - jeszcze jeden ranking

Na których i dlaczego warto zawiesić oko na dłużej?

 

Wiadomo: faceci uwielbiają patrzeć na nogi. Obejrzą się za każdą kusą spódniczką - tak to po prostu już działa. jednak nie wszystkim nogom warto poświecić więcej uwagi. Tygodnik "Gwiazdy" postanowił sporządzić ranking najpiękniejszych i najdłuższych nóg w show-biznesie. Trochę zdziwił nas fakt, że gazeta nie uwzględniła w swoim zestawieniu Kayah, a konkretnie jej długich i szczupłych nóg.


Oto ranking:

 

1.Aleksandra Kwaśniewska

 

Ola zawsze była dość skromną dziewczyną. Nigdy nie szalała w lateksowych mini, żeby pokazywać nogi. Pewnie dlatego przez długi czas nikt nie zwracał uwagi na to, co kryje się pod eleganckimi kreacjami Kwaśniewskiej...

Ola Kwaśniewska

2.Heidi Klum

 

Im starsza tym lepsza. Nie ma faceta, na którym Heidi Klum nie robi wrażenia. To są dopiero dłuuuuuugie nogi.

 

Heidi Klum

 


3.Justyna Steczkowska

 

O wdziękach Justyny mówi się już od dawna. Jej nogi pokazywane są w mediach w taki sposób, że każdy, kto widzi gwiazdę na żywo, jest dosyć mocno zaskoczony. Dlaczego? Justyna jest przykładem na to, że można nie mieć nawet 160 cm. wzrostu, a mimo to posiadać długie nogi.

 

Justyna Steczkowska

 

4.Cameron Diaz

 

 

Cameron uwielbia sport. Każdą wolną chwilę spędza na siłowni. No i widać tego efekty!

 

Cameron Diaz


5.Aneta Kręglicka

 

I kolejna gwiazda, która jest dowodem na to, że nie trzeba być młodą, żeby być piękną. Na nogi Anety można patrzeć godzinami...

 

Aneta Kręglicka

 

6. Gisele Bundchen.

Czy jest na świecie facet, który nie oszalał na jej punkcie? Podpowiemy wam: jeszcze się taki nie urodził! A nogi to tylko jeden w wielu atutów pięknej Gisele.

 

Gisele Bundchen

 

 

Która z nich ma tak naprawdę najlepsze nogi?

 

My już mamy na ten temat swoje zdanie: