Jola Rutowicz kocha Jarka Jakimowicza?

Mówi o nim "tatuś".

 

Jarek Jakimowicz i Jola Rutowicz to najdziwniejsza para w polskim show-biznesie. Podczas pobytu w domu Wielkiego Brata aktor wyraźnie "uderzał" do Joli, ale ona go zbywała. Po zakończeniu programu para zaczęła razem pokazywać się na salonach, co spowodowało lawinę plotek, na temat ich romansu. Początkowo para milczała, ale w końcu w jednym z wywiadów Jarek przyznał, że nie są parą, tylko po prostu się przyjaźnią.

 

Gdy Jakimowicz i Rutowicz dostali propozycje z TV4, by poprowadzić program w domu Wielkiego Brata, nagle wszystko się zmieniło. Jarek i Jola zachowują się na planie jak para. Jola twierdzi, że łączy ich teraz bardzo silne uczucie. Rutowicz opowiedziała "Super Expressowi" o początkach swojego związku z Jarkiem:

 

Jestem osobą, która ma ogromny dystans do ludzi, on jest o wiele starszy ode mnie i obawiałam się trochę tego. Eh, nie wiedziałam nawet, że on jest aktorem. Słyszałam tylko, że to bawidamek - mówi Jola.

 

Stosunek Rutowicz do Jarka zaczął się zmieniać, gdy dziewczyna zauważyła, że aktor naprawdę o nią walczy.

 

Dużo rozmawialiśmy, Jarek mnie rozumiał, znosił mój ciężki charakter (...) Jednak im bardziej zabiegał o mnie, zbliżał się, tym bardziej ja się bałam. Odmłodniał, zaczął się inaczej ubierać, czesać, zaczął mi się naprawdę podobać. Łączyło nas wtedy silne emocjonalnie uczucie. Nawet moi rodzice mówili mi, że do mnie pasuje taki facet "tatuś" starszy ode mnie, który się mną zaopiekuje, poprowadzi za rączkę, pokaże tamto i owamto - mówi "SE" Jola.

 

Wolimy nie wgłębiać się w to, co Jarek pokazał Joli.

 

Zobacz także:

Posłuchaj piosenki Joli Rutowicz!

Monika Jarosińska wyszła z imprezy, bo przyszła na nią Rutowicz!

Rutowicz i Jakimowicz. Zaczęły się nagrania do ich wspólnego show. Foto!