Skrzynecka uprowadza swoich facetów na Kretę

Czy tam przeprowadza na nich testy? ''Fakt'' zbadał tę sprawę.
Uprowadzeni na Kretę Czy Kasia Skrzynecka przeprowadza tam testy na swoich facetach? Kasia Skrzynecka uwielbia podróżować. To zaraz po aktorstwie, jej największa pasja W tym roku prezenterka była już w Portugalii, Hiszpanii i na Korsyce Kasia Skrzynecka uwielbia podróżować. To zaraz po aktorstwie, jej największa pasja. W tym roku prezenterka była już w Portugalii, Hiszpanii i na francuskiej Korsyce. Kasia jest bardzo zapracowaną osobą, ale w ostatnim tygodniu znów udało jej się wygospodarować czas na wycieczkę. Ulubionym miejsce prezenterki jest grecka wyspa Kreta. Skrzynecka była już na niej z byłym chłopakiem Feridem Lakhdarem i byłym mężem Zbigniewem Urbańskim. - Kasia ma po prostu taki zwyczaj, że zabiera tam swoich aktualnych partnerów. Kto wie, może chce ich tam przetestować. Aby tradycji stało się zadość, Kasia spędziła tam parę dni ze swoim obecnym chłopakiem Marcinem Łopuckim - donosi ''Fakt''. Przypominamy, że jest on mistrzem Europy w fitnessie i już wkrótce poprowadzi w TVN Style swój własny program o zdrowym stylu życia. Ładne plecy i fajna rurka.

 

Kasia Skrzynecka uwielbia podróżować. To zaraz po aktorstwie, jej największa pasja. W tym roku prezenterka była już w Portugalii, Hiszpanii czy na francuskiej Korsyce. Kasia jest bardzo zapracowaną osobą, ale w ostatnim tygodniu znów udało jej się wygospodarować czas na wycieczkę. Ulubionym miejsce prezenterki jest grecka wyspa Kreta. Skrzynecka była już na niej z byłym chłopakiem Feridem Lakhdarem czy byłym mężem Zbigniewem Urbańskim.

 

Kasia ma po prostu taki zwyczaj, że zabiera tam swoich aktualnych partnerów. Kto wie, może chce ich tam przetestować. Aby tradycji stało się zadość, Kasia spędziła tam parę dni ze swoim obecnym chłopakiem Marcinem Łopuckim - donosi ''Fakt''. Przypominamy, że jest on mistrzem Europy w fitnessie i już wkrótce poprowadzi w TVN Style swój własny program o zdrowym stylu życia.

 

Ładne plecy i fajna rurka