Andrzejewicz odcina się od ojca!

Gosia w końcu uznała, że czas najwyższy wyprowadzić się z domu! Teraz jest sąsiadką Joli Rutowicz!
Odcięła się od ojca! Gosia Andrzejewicz w końcu uznała, że czas najwyższy wyprowadzić się z domu! W związku z udziałem w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" Gosia Andrzejewicz zamieszkała w jednym z warszawskich hoteli w sąsiedztwie... Joli Rutowicz! Udział w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zmieni życie Gosi Andrzejewicz. Wokalistka podjęła decyzję o występie w programie wbrew woli ojca. To był przełomowy moment, bowiem Gosia po raz pierwszy sprzeciwiła się tacie. To nie koniec zmian. Z racji tego, że intensywne treningi do programu odbywają się w Warszawie, artystka była zmuszona przeprowadzić się z Bielska-Białej do stolicy. - To była przymusowa wyprowadzka (...) Dobrze się mieszka w Warszawie, ale najbardziej brakuje mi obiadów mamy. Niestety, mieszkając sama, mam też więcej obowiązków - mówi "Faktowi" Gosia. Gazeta twierdzi, że wokalistka już od dwóch tygodni mieszka sama w Warszawie. Znalezieniem i wynajęciem apartamentu dla Gosi zajęła się oczywiście produkcja show Dwójki. Andrzejewicz zajmuje 60-metrowy apartament w jednym z warszawskich hoteli. Ale co tam mieszkanie! Najlepsze jest to, że jej sąsiadką jest Jola Rutowicz!

 

Udział w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zmieni życie Gosi Andrzejewicz. Wokalistka podjęła decyzję o występie w programie, wbrew woli ojca. To był przełomowy moment, bowiem Gosia po raz pierwszy sprzeciwiła się tacie. To nie koniec zmian. Z racji tego, że intensywne treningi do programu odbywają się w Warszawie, artystka była zmuszona przeprowadzić się z Bielska-Białej do stolicy.

 

To była przymusowa wyprowadzka (...) Dobrze się mieszka w Warszawie, ale najbardziej brakuje mi obiadów mamy. Niestety, mieszkając sama, mam też więcej obowiązków - mówi "Faktowi" Gosia.

 

Gazeta twierdzi, że wokalistka już od dwóch tygodni mieszka sama w Warszawie. Znalezieniem i wynajęciem apartamentu dla Gosi zajęła się oczywiście produkcja show Dwójki. Andrzejewicz zajmuje 60-metrowy apartament w jednym z warszawskich hoteli. Ale co tam mieszkanie! Najlepsze jest to, że jej sąsiadką jest Jola Rutowicz!

 

 

Zobacz także:

Gosia Andrzejewicz robi nam wstyd za granicą! Foto!

Kto jest kim? Agata Młynarska wygląda jak Gosia Andrzejewicz! Foto!