Katie Melua i Alicia Keys w Polsce!

Koncerty piosenkarek odbędą się tego samego dnia!
Melua i Keys w Polsce! Koncerty piosenkarek odbędą się tego samego dnia Katie Melua i Alicia Keys wystąpią w Polsce tego samego dnia, czyli 15 października. Pierwsza we Wrocławiu, druga w Warszawie Katie Melua była tak bardzo zachwycona swoją kwietniową wizytą w Polsce, że postanowiła wrócić do naszego uroczego kraju. Pochodząca z Gruzji piosenkarka ponownie zagra koncert w Polsce, a konkretnie we Wrocławiu. Do naszego kraju w październiku przyjedzie również Alicia Keys. Utalentowana wokalistka wystąpi na warszawskim Torwarze. Dla tych, którzy tak jak my uwielbiają i zachwycają się zarówno muzyką Katie jak i Alicii mamy złą wiadomość. Koncerty piosenkarek odbędą się tego samego dnia, czyli 15 października. Niestety nie rozdwoimy się. Trzeba wybrać jeden koncert. W każdym razie w sklepach muzycznych ruszyła już sprzedaż biletów. Jeśli chcecie pójść na koncert Keys musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 120 złotych. Najdroższe wejściówki kosztują aż 900 złotych! Z kolei za bilety na występ Katie będziecie musieli zapłacić od 150 do 300 złotych.

 

Katie Melua była tak bardzo zachwycona swoją kwietniową wizytą w Polsce, że postanowiła wrócić do naszego uroczego kraju. Piosenkarka, pochodząca z Gruzji ponownie zagra koncert w Polsce, a konkretnie we Wrocławiu. Do naszego kraju w październiku przyjedzie również Alicia Keys. Utalentowana wokalistka wystąpi na warszawskim Torwarze. Dla tych, którzy tak jak my uwielbiają i zachwycają się zarówno muzyką Katie jak i Alicii mamy złą wiadomość.

Koncerty piosenkarek odbędą się tego samego dnia czyli 15 października. Niestety nie rozdwoimy się. Trzeba wybrać jeden koncert. W każdym razie w sklepach muzycznych ruszyła już sprzedaż biletów. Jeśli chcecie pójść na koncert Keys musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 120 złotych. Najdroższe wejściówki kosztują aż 900 złotych! Z kolei za bilety na występ Katie będziecie musieli zapłacić od 150 do 300 złotych.

 

Katie Melua- Spider's web: